18. Sep 2021 Schweizer Final Swiss Athletics Sprint - Neuhausen

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
001
Grubenmann Mael
LA Mutschellen
SUI
2011
60M
002
Fehlmann Silas
Schweiz
SUI
2011
60M
003
Schmid Niclas
LV Fricktal
SUI
2010
004
Fischer Laurin
LV Wettingen-Baden
SUI
2010
60M
005
Zrakic Noa
FC Zürich
SUI
2010
60M
006
Nunez Manuel
LV Fricktal
SUI
2009
60M
007
Gjorgiev David
Schweiz
SUI
2009
60M
008
Suter Neo
LV Fricktal
SUI
2008
60M
009
Wirz Levin
BTV Aarau
SUI
2008
60M
010
Steffen Florian
SATUS Rothrist
SUI
2008
60M
011
Chukwu Robin
TV Zofingen
SUI
2007
80M
012
Müller Damian
Schweiz
SUI
2007
013
Haller Joel
BTV Aarau
SUI
2006
80M
014
Gloor Robin
BTV Aarau
SUI
2006
015
Bolliger Fionn
TV Zofingen LA
SUI
2006
80M
016
Schmidhauser Emily
DTV Obersiggenthal
SUI
2011
60M
017
Staubli Lavinia
LA Mutschellen
SUI
2011
60M
018
Diriwächter Sina
BTV Aarau
SUI
2010
60M
019
Huber Lina
BTV Aarau
SUI
2010
60M
020
Bühlmann Lisa
LAR TV Windisch
SUI
2009
60M
021
Chukwu Emilia
TV Zofingen
SUI
2009
60M
022
Stadler Leana
BTV Aarau
SUI
2008
60M
023
Gloor Riana
BTV Aarau
SUI
2008
60M
024
Freda Angela
TV Zofingen
SUI
2007
80M
025
Hunziker Lia
LA Mutschellen
SUI
2007
80M
026
Ramel Ayleen
BTV Aarau
SUI
2007
80M
027
Nöthiger Jael
BTV Aarau
SUI
2006
80M
028
Heinrich Cécile
LA Mutschellen
SUI
2006
029
Widmer Nolan
LA Speicher
SUI
2011
60M
030
Sailer Finn
LA Speicher
SUI
2010
60M
031
Kähli Silvan
TV Herisau
SUI
2009
032
Bertogg Maliq
LA Speicher
SUI
2008
60M
033
Mundy Jeremiah
TV Teufen
SUI
2007
80M
034
Mettler Erwin
TV Herisau
SUI
2006
80M
035
Eugster Selina
TV Teufen
SUI
2010
60M
036
Solenthaler Cleya
TV Herisau
SUI
2011
60M
037
Corciulo Ambra
TV Teufen
SUI
2009
038
Rankl Timea
LA Speicher
SUI
2008
60M
039
Stuckenschmidt Sara
TV Herisau
SUI
2007
80M
040
Hochreutener Léonie
LA Speicher
SUI
2007
80M
041
Zuberbühler Tarja
TV Teufen
SUI
2006
80M
042
Margelisch Andrin
TV Muttenz athletics
SUI
2011
60M
043
Bürgin Cyrill
LG Oberbaselbiet/BTV Sissach
SUI
2010
60M
044
Zulliger Lorin
LG Oberbaselbiet/BTV Sissach
SUI
2009
60M
045
Hügli Jonas
SC Liestal
SUI
2008
60M
046
Hasler Noah
LG Oberbaselbiet/BTV Sissach
SUI
2008
60M
047
Thommen Nevis
LG Oberbaselbiet/BTV Sissach
SUI
2007
80M
048
Schindelholz Jan
LC Therwil
SUI
2006
80M
049
Puntel Deva
LG Oberbaselbiet/BTV Sissach
SUI
2011
60M
050
Baldi Annukka
LC Therwil
SUI
2010
60M
051
Grossmann Yael
LV FrenkeFortuna
SUI
2009
60M
052
Konkoly Alice
TV Muttenz athletics
SUI
2008
60M
053
Wade Linda Fatou
LC Therwil
SUI
2007
80M
054
Stückelberger Meret
LC Therwil
SUI
2006
80M
055
Thommen Miro
LC Basel
SUI
2011
60M
056
Thurneysen Felix
LAS Old Boys Basel
SUI
2011
60M
057
Beck Lio
LC Basel
SUI
2010
60M
058
Sono Zack
LAS Old Boys Basel
SUI
2009
60M
059
Rodriquez Max
LC Basel
SUI
2008
60M
060
Kinteh Alieu Benjamin
LAS Old Boys Basel
SUI
2007
061
Cedraschi Tim
Gymnasium Bäumlihof
SUI
2006
80M
062
Tronconi Chiara
TV Riehen
SUI
2011
60M
063
Mokrani Amina
TV Riehen
SUI
2010
60M
064
Debroux Sibyle
LAS Old Boys Basel
SUI
2009
60M
065
Kuzet Anastasija
LAS Old Boys Basel
SUI
2008
60M
066
Guzmàn Raquel
TV Riehen
SUI
2007
80M
067
Heid Michelle
LAS Old Boys Basel
SUI
2006
068
Müller David
Buchsi Athletics
SUI
2011
60M
069
Pause Cedric
TV Lyss
SUI
2011
60M
070
Zimmer Julien
LV Thun
SUI
2010
60M
071
Röthlisberger Fadri
LV Huttwil
SUI
2010
60M
072
Keller Noel
LV Thun
SUI
2009
60M
073
Rauscher Patrick
Biel /Bienne Athletics
SUI
2009
60M
074
Amstutz Yanick
Biel /Bienne Athletics
SUI
2008
60M
075
Ingold Timon
TV Länggasse Bern
SUI
2008
60M
076
Marrocco Luca
LC Kirchberg
SUI
2008
60M
077
Hausheer Jan
TV Unterseen
SUI
2007
80M
078
Cerullo Andrea Noé
TV Länggasse Bern
SUI
2007
80M
079
Schibler Yessic
TV Länggasse Bern
SUI
2006
80M
080
Podbicanin Eman
LV Langenthal
SUI
2006
80M
081
Calarese Milena Giovanna
LV Thun
SUI
2011
60M
082
Fitz Avelina
Fun and Run Thun
SUI
2011
60M
083
Deppeler Céline
Buchsi Athletics
SUI
2010
60M
084
Werlen Kiki
TV Länggasse Bern
SUI
2010
60M
085
Schranz Cayla
GG Bern
SUI
2009
60M
086
Schüpbach Lynn
SK Langnau
SUI
2009
60M
087
Stettler Carina Celia
TV Länggasse Bern
SUI
2008
60M
088
von Allmen Linn
ST Bern
SUI
2008
60M
089
Buri Xenia
LC Kirchberg
SUI
2008
60M
090
Studer Lea
TV Unterseen
SUI
2007
80M
091
Fiechter Annina
LC Kirchberg
SUI
2007
80M
092
Rieder Luana
Biel /Bienne Athletics
SUI
2006
80M
093
Binggeli Shania
TV Länggasse Bern
SUI
2006
80M
094
Philipona Dario
CS Marsens
SUI
2011
60M
095
Wüthrich Joscha
TSV Düdingen
SUI
2010
60M
096
Raemy Nils
CS Marsens
SUI
2009
60M
097
Feniello Sacha
Athletiica Veveyse
SUI
2008
60M
098
Vogt Noé
TSV St. Antoni
SUI
2007
80M
099
Kaeser Livio
TSV St. Antoni
SUI
2006
80M
100
Cardinaux Anaïs
Athletica Veveyse
SUI
2011
60M
101
Tercier Célia
SA Bulle
SUI
2010
60M
102
Garo Vera
Athletica Veveyse
SUI
2009
60M
103
Marti Ayleen
AC Murten
SUI
2008
60M
104
Garo Charlotte
Athletica Veveyse
SUI
2007
80M
105
Mülhauser Emma Louise
CA Fribourg
SUI
2007
80M
106
Margueron Justine
CS Marsens
SUI
2006
80M
107
Esialimba Zeno
Stade Genève
SUI
2011
60M
108
Tresch Joël
Stade Genève
SUI
2010
60M
109
Schmitz Xavier
FSG Bernex-Confignon
SUI
2009
60M
110
Labidi Yassine
FSG Meyrin
SUI
2008
60M
111
Eghagha Akira
FSG Bernex-Confignon
SUI
2007
80M
112
Rupp Leander
Stade Genève
SUI
2006
113
Curtet Davina
Stade Genève
SUI
2011
60M
114
Schmohl Céline
CHP Genève
SUI
2010
60M
115
Curtet Malia
Stade Genève
SUI
2009
60M
116
Srdanovic Scya
Athlétisme Viseu Genève
SUI
2009
60M
117
Mophou Pauline
Stade Genève
SUI
2008
60M
118
Fornara Clara
FSG Bernex-Confignon
SUI
2007
80M
119
Fankhauser Aline
FSG Bernex-Confignon
SUI
2006
80M
120
Natarajan Thian
LG Benken
SUI
2010
60M
121
Laager Zoé
LAV Glarus
SUI
2011
60M
122
Bissig Lena
LAV Glarus
SUI
2010
60M
123
Knecht Liv
LAV Glarus
SUI
2009
60M
124
Rickenbacher Nicole
LAV Glarus
SUI
2008
60M
125
Wahl Christine
Schweiz
SUI
2007
80M
126
Tönz Jamie
BTV Chur
SUI
2011
60M
127
Stegmann Janis
BTV Chur
SUI
2010
60M
128
Stojanovic Marko
BTV Chur
SUI
2009
60M
129
Wyss Fynn
AJ TV Landquart
SUI
2008
130
Ruffner Elia
AJ TV Landquart
SUI
2007
80M
131
Heininger Cascos Eduardo
AJ TV Landquart
SUI
2006
80M
132
Stamataki Pinelopi
Schweiz
SUI
2011
60M
133
Cadusch Gianna
BTV Chur
SUI
2010
60M
134
Wallimann Larina
AJ TV Landquart
SUI
2009
60M
135
Scherrer Lena
AJ TV Landquart
SUI
2008
60M
136
Paganini Selina
AJ TV Landquart
SUI
2007
80M
137
Kern Mara
BTV Chur
SUI
2006
80M
138
Capaul Selina
BTV Chur
SUI
2006
80M
139
Blumenthal Jana
BTV Chur
SUI
2006
80M
140
Chavanne Lilio
FSG Alle
SUI
2011
141
von Niederhausern Oscar
FSG Alle
SUI
2010
142
Girardin Maxime
FSG Bassecourt
SUI
2009
60M
143
Buchs Kelyan
FSG Bassecourt
SUI
2008
60M
144
Bregnard Timéo
FSG Alle
SUI
2007
80M
145
Froidevaux Simon
CA des Franches-Montagnes
SUI
2006
80M
146
Kladoumbaye Eva
CA Moutier
SUI
2011
60M
147
Garcia Rosalie
Delémont Athlétisme
SUI
2010
60M
148
Essola Eka Léonora
Delémont Athlétisme
SUI
2009
60M
149
Kladoumbaye Léa
CA Moutier
SUI
2008
60M
150
Masini Elena
CA des Franches-Montagnes
SUI
2007
80M
151
Atienza Lara
FSG Alle
SUI
2006
80M
152
Gerber Laura
FSG Alle
SUI
2006
80M
153
Viegas Soares Elias
LC Vaduz
SUI
2011
60M
154
Eugster Andrin
TV Eschen-Mauren
SUI
2010
60M
155
Schatz Julian
TV Triesen
SUI
2009
60M
156
Hohenegger Elias Marvin
kein Verein
SUI
2008
60M
157
Dubbelman Anton
TV Triesen
SUI
2007
80M
158
Ospelt Lisa
TV Schaan
SUI
2011
159
Rebmann Milena
LC Schaan
SUI
2010
60M
160
Matt Fiona
TV Eschen-Mauren
SUI
2009
60M
161
Insinna Romy
LC Schaan
SUI
2008
60M
162
Zobel Sienna
TV Triesen
SUI
2007
80M
163
Langthaler Carlotta
TV Eschen-Mauren
SUI
2006
164
Suter Aaron
ESV Eschenbach
SUI
2011
60M
165
Vijayagobalan Sanjiv
Audacia Hochdorf
SUI
2010
60M
166
Sykora Raoul
LC Luzern
SUI
2009
60M
167
Bühler Til
LC Luzern
SUI
2008
60M
168
Fischer Timon
TSV Rothenburg athletics
SUI
2007
80M
169
Pfrunder Jannis
STV Willisau
SUI
2006
80M
170
Wapf Manuel
STV Altbüron
SUI
2006
80M
171
Renner Ashlin
LC Luzern
SUI
2011
60M
172
Schüssler Sabrina
LC Luzern
SUI
2010
60M
173
Belser Dana
LR Nottwil
SUI
2009
60M
174
Lipp Sophie
TV Grosswangen
SUI
2008
60M
175
Aepli Zoé
LV Horw
SUI
2007
80M
176
Minder Ladina
LC Luzern
SUI
2006
80M
177
Chatelain Basile
FSG Cernier
SUI
2011
60M
178
Mazuir Grégoire
CEP Cortaillod
SUI
2010
60M
179
Martin Childeric
FSG Couvet
SUI
2009
60M
180
Mayorat Louis
CEP Cortaillod
SUI
2008
60M
181
Guinand Cyprien
FSG Le Locle
SUI
2007
80M
182
Allenbach François
FSG Le Locle
SUI
2006
80M
183
Kurmann Livia
CEP Cortaillod
SUI
2011
60M
184
Barrelet Norah
CEP Cortaillod
SUI
2010
60M
185
Jobin Clémence
SEP Olympic
SUI
2009
60M
186
Simon Pauline
CEP Cortaillod
SUI
2008
60M
187
Allysson Fivaz
FSG Geneveys et Coffrane
SUI
2007
80M
188
Gambs Maëlle
FSG Geneveys et Coffrane
SUI
2006
80M
189
Christen Nico
LA Nidwalden
SUI
2011
60M
190
Spichtig Tim
LA Nidwalden
SUI
2010
60M
191
Würsch Moreno
LA Nidwalden
SUI
2009
60M
192
Rymann Sven
LA Nidwalden
SUI
2007
80M
193
Jakob Tim
LA Nidwalden
SUI
2006
80M
194
Wurmbrand Jara
Schweiz
SUI
2011
60M
195
Schmied Clarissa
LA Nidwalden
SUI
2010
60M
196
Gautschi May
LA Nidwalden
SUI
2010
60M
197
Christen Anja
LA Nidwalden
SUI
2009
60M
198
Würsch Liana
Schweiz
SUI
2008
60M
199
Krienbühl Marilou
LA Nidwalden
SUI
2007
80M
200
Coelho Alessia
LA Nidwalden
SUI
2006
80M
201
Jokober Philipp
Stalden
SUI
2011
60M
202
Limacher Jamie
Leichtathletik Kerns
SUI
2010
60M
203
Bürgi Thomas
LA Lungern
SUI
2008
60M
204
Zumbühl Colin
TV Sarnen LA
SUI
2006
80M
205
Ettlin Yana
Leichtathletik Kerns
SUI
2011
60M
206
Arregger Mia
LA Kerns
SUI
2010
60M
207
Ming Aline
LA Lungern
SUI
2009
60M
208
Weickart Louise
TV Sarnen LA
SUI
2008
60M
209
Durrer Anja
Leichtathletik Kerns
SUI
2007
80M
210
Imfeld Lianne
LA Alpnach
SUI
2006
80M
211
Geier Noah
Kids+Athletics
SUI
2011
60M
212
Gloor Marlon
ohne Verein / Jugi Merishausen
SUI
2010
60M
213
Kaiser Nico
ohne Verein / Ramsen
SUI
2009
60M
214
Langua Gael
LC Schaffhausen
SUI
2008
215
Aghaeze Chinedu Noah
ohne Verein / Neuhausen
SUI
2007
80M
216
Tognella Ronja
ohne Verein / Thayngen
SUI
2011
60M
217
Engler Leonie
LC Schaffhausen
SUI
2010
60M
218
Raguth Andrina
LC Schaffhausen
SUI
2009
60M
219
Walter Alessa
ohne Verein / TV Löhningen
SUI
2008
60M
220
Sejersen Alma
LC Schaffhausen
SUI
2007
80M
221
Trachsel Karin
LC Schaffhausen
SUI
2006
80M
222
Matt Yannik
TV Siebnen
SUI
2011
60M
223
Ziegler Lorin
TSV Galgenen
SUI
2011
60M
224
Scharrenberg Janik
STV Wollerau-Bäch
SUI
2010
60M
225
Weiler Joel
TV Brunnen
SUI
2010
60M
226
Knuchel Loris
TSV Galgenen
SUI
2010
60M
227
Prange Salcedo Jordi
Schweiz
SUI
2009
60M
228
Kinder Frederik
ETV Schindellegi
SUI
2009
60M
229
Zbinden Nick
TV Siebnen
SUI
2008
60M
230
Bachmann Robin
TV Siebnen
SUI
2008
60M
231
Harder Marco
STV Wollerau-Bäch
SUI
2007
80M
232
Emery Sébastien
STV Einsiedeln
SUI
2007
80M
233
Rickenbach Jan
TSV Steinen
SUI
2006
80M
234
Murpf Linda
Schweiz
SUI
2011
60M
235
Roos Amélie
TSV Galgenen
SUI
2011
60M
236
Casagrande Livia
TSV Steinen
SUI
2010
60M
237
Jonsson Emelie
TSV Galgenen
SUI
2010
60M
238
Rüegg Anouk
TV Buttikon Schübelbach
SUI
2009
60M
239
Bänziger Mara
TSV Galgenen
SUI
2009
60M
240
Aeberhard Ramona
STV Einsiedeln
SUI
2008
60M
241
Geisser Giulia
TSV Steinen
SUI
2008
60M
242
Hausammann Joelle
STV Wollerau-Bäch
SUI
2007
80M
243
Blank Thalia
JTV Lachen
SUI
2007
80M
244
Sanchez Jil
TSV Steinen
SUI
2007
80M
245
Faggi Martina
TV Pfäffikon Freienbach
SUI
2006
80M
246
Meier Selina
TSV Steinen
SUI
2006
80M
247
Bolliger Luca
STV Welschenrohr
SUI
2011
60M
248
Güntert Mika
LZ Lostorf
SUI
2010
60M
249
Zeltner Ramon
STV Welschenrohr
SUI
2010
60M
250
Collioud Noah
STV Welschenrohr
SUI
2009
60M
251
Borer Justin
LZ Tierstein
SUI
2008
60M
252
Reimann Tim
LZ Tierstein
SUI
2007
80M
253
Brunner Nicola
STV Welschenrohr
SUI
2006
80M
254
Mathys Vivienne
STV Welschenrohr
SUI
2011
60M
255
Fluri Salome
STV Welschenrohr
SUI
2010
60M
256
Hopf Laura
LA TV Wolfwil
SUI
2009
60M
257
Steinmann Kim
LA TV Wolfwil
SUI
2008
60M
258
Lisser Lorena
STV Welschenrohr
SUI
2007
80M
259
Waldegg Joëlle
TV Olten
SUI
2006
80M
260
Scherrer Lionel
LGB Benken
SUI
2011
60M
261
Muzek Noah
LGB Bodensee
SUI
2011
60M
262
Beuggert Janis
STV Oberriet-Eichenwies
SUI
2010
60M
263
Hitz Loan
LC Rapperswil-Jona
SUI
2010
60M
264
Drin Mazreku
Schweiz
SUI
2009
60M
265
Schönenberger Luca
KTV Wil LA
SUI
2009
60M
266
Muzek Elias
LGB Bodensee
SUI
2009
60M
267
Oswald Julian
KTV Wil LA
SUI
2009
60M
268
Geser Silvan
LAG Gossau
SUI
2008
269
Bruderer Silvan
LC Brühl Leichtathletik
SUI
2008
270
Krinninger Niklas
TV Mels
SUI
2007
80M
271
Bruhin Marco
TSV Wattwil
SUI
2007
80M
272
Ledergerber Janis
LGB Bodensee
SUI
2006
80M
273
Graf Nevio
KTV Wil LA
SUI
2006
80M
274
Lengweiler Laila
LC Brühl Leichtathletik
SUI
2011
60M
275
Däster Marina
LAG Gossau
SUI
2011
60M
276
Hutter Alexa
STV Oberriet-Eichenwies
SUI
2010
60M
277
Trüb Chiara
TSV Fortitudo Gossau
SUI
2010
60M
278
Krienbühl Charleen
LGB Benken
SUI
2009
60M
279
Mock Leonie
TSV Hinterforst
SUI
2009
60M
280
Bürgi Giannina
LC Brühl Leichtathletik
SUI
2008
60M
281
Schwitter Mara
LAG Gossau
SUI
2008
60M
282
Zuppiger Kristin
LC Rapperswil-Jona
SUI
2007
283
Krellner Fenja
TV St. Peterzell
SUI
2007
284
Leuenberger Julie
STV Au SG
SUI
2006
80M
285
Troxler Eliane
LAG Gossau
SUI
2006
80M
286
Storchenegger Sven
LC Frauenfeld
SUI
2011
60M
287
Mätzler Nael
NET Sportclub LC Romanshorn
SUI
2011
60M
288
Bouzerouata Rayan
LC Frauenfeld
SUI
2010
60M
289
Notz Nico
Amriswil Athletics
SUI
2010
60M
290
Egger Laurice
LA Seerücken
SUI
2009
60M
291
Thalmann Gian
LC Frauenfeld
SUI
2009
60M
292
Lapcevic Filipp
Schweiz
SUI
2008
60M
293
Lenzin Keanu
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2008
60M
294
Signer Marc
LC Frauenfeld
SUI
2007
80M
295
Matos Pires Gabriel
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2007
80M
296
Forster Miguel
LAR Bischofszell
SUI
2006
80M
297
Hanselmann Simon
Amriswil Athletics
SUI
2006
80M
298
Jörg Anina
LC Brühl
SUI
2011
60M
299
Siamlidis Ioanna
STV Neukirch-Egnach
SUI
2011
60M
300
Femminis Romea
LAR Bischofszell
SUI
2010
301
Nussbaum Lara
LC Frauenfeld
SUI
2010
60M
302
Juchli Nica
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2009
303
Vontobel Lia Andrina
LAR Bischofszell
SUI
2009
60M
304
Meili Sina
Amriswil Athletics
SUI
2008
60M
305
Bommer Asuela
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2008
60M
306
Kaiser Aline
Amriswil Athletics
SUI
2007
80M
307
Schnorf Alina
LC Frauenfeld
SUI
2007
80M
308
Wirth Giulia
NET Sportclub Leichtathletik Amriswil
SUI
2006
80M
309
Storchenegger Aline
LC Frauenfeld
SUI
2006
80M
310
Ramadani Suena
LC Frauenfeld
SUI
2006
80M
311
Christian Sartori
VIRTUS Locarno
SUI
2011
60M
312
Flavio Bernasconi
SA Bellinzona
SUI
2010
60M
313
Mattia Genini
SAM Massagno
SUI
2009
60M
314
Cedric Tognetti
VIGOR Ligornetto
SUI
2008
60M
315
Losa Giona
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2007
80M
316
Matteo De Biasio
SAM Massagno
SUI
2006
80M
317
Vanessa Bianchi
SA Bellinzona
SUI
2011
318
Emma Bianchi
SFG Chiasso
SUI
2010
60M
319
Rebecca Trevisan
VIGOR Ligornetto
SUI
2009
60M
320
Lara Poletti
US Ascona atletica
SUI
2008
60M
321
Amy Küng
SFG Biasca
SUI
2007
80M
322
Carol Brechbühl
GAB Bellinzona
SUI
2006
80M
323
Ivana Pirolli
US Ascona atletica
SUI
2006
80M
324
Renevey Cyril
ESC Erstfeld
SUI
2011
60M
325
Zgraggen Zoe
Jugi Erstfeld
SUI
2011
60M
326
Epp Gilliane
Schweiz
SUI
2010
60M
327
Zurfluh Michelle
LC Altdorf
SUI
2009
60M
328
Tesic Nikoleta
LC Altdorf
SUI
2008
329
Djitik Matthéo
T-R-T Athlétisme Monthey
SUI
2011
60M
330
Schneider Alexis
SG St-Maurice
SUI
2010
60M
331
Roth Marin
CABV Martigny
SUI
2009
60M
332
Mairet Thibaud
SFG Collombey-Muraz
SUI
2008
60M
333
Kalbermatter Elia
LLT Oberwallis
SUI
2007
80M
334
Lugon Nathanaël
CA Vétroz
SUI
2006
80M
335
Vomsattel Jonas
LV Visp
SUI
2006
80M
336
Vuilloud Alyssa
SG St-Maurice
SUI
2011
60M
337
Claivaz Ailyne
CA Vétroz
SUI
2010
60M
338
Imwinkelried Ladina
TV Naters
SUI
2009
60M
339
Kreuzer Vivienne
LLT Oberwallis
SUI
2008
60M
340
De Palma Audrey
CA Sion
SUI
2007
80M
341
Borer Léna
CS 13 Etoiles
SUI
2006
80M
342
Chevnine Antoine
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2011
60M
343
Jauslin Marc
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
60M
344
Burkhardt Davin
US Yverdon
SUI
2009
60M
345
Martinez-Aldama Basile
Stade Lausanne Athlétisme
SUI
2008
60M
346
Gabioud Mathieu
US Yverdon
SUI
2007
80M
347
Valnet Guillaume
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2006
80M
348
Kalu Julia
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
60M
349
Robert Lucie
CA Broyard
SUI
2011
60M
350
De Rose Luna
Stade Lausanne Athlétisme
SUI
2009
60M
351
Jauslin Anjara
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2009
60M
352
Beucler Louane
Stade Lausanne Athlétisme
SUI
2008
60M
353
Brocard Cloé
US Yverdon
SUI
2007
80M
354
Schmutz Nina
US Yverdon
SUI
2006
80M
355
Vancraeynest Adriaan
Hochwacht Zug
SUI
2011
60M
356
Braun David
Hochwacht Zug
SUI
2008
60M
357
Staubli Fynn
LK Zug
SUI
2006
358
Fries Larissa
Hochwacht Zug
SUI
2011
359
Schilter Lia
Hochwacht Zug
SUI
2010
60M
360
Cioffi Simona
Hochwacht Zug
SUI
2009
60M
361
Amstalden Jona
LK Zug
SUI
2008
60M
362
Thomas Isabelle
Hochwacht Zug
SUI
2008
60M
363
Schaller Loisa
Hochwacht Zug
SUI
2007
80M
364
Simoes Lisa
LK Zug
SUI
2006
80M
365
Matter Janik
TV Thalwil
SUI
2011
60M
366
Gillen Abdullah
FC Zürich
SUI
2011
60M
367
Betschart Leon
LAR TV Rüti
SUI
2010
60M
368
Kadavil Jeremy-Eden
TC Schützenwiese
SUI
2010
60M
369
Homberger Tim Emerik
LV Winterthur
SUI
2009
60M
370
Lerch Leon
LV Winterthur
SUI
2009
60M
371
Klein Robin
LA Effretikon
SUI
2008
60M
372
Capaul Andri
LA TV Unterstrass
SUI
2008
60M
373
Pfister Marc
LVZO
SUI
2007
80M
374
Flowers Cole
TV Wädenswil
SUI
2007
80M
375
Perks Lucia
LV Albis
SUI
2011
60M
376
Koller Linnea
TV Kloten LA
SUI
2011
60M
377
Sauber Mara
TV Maur
SUI
2010
60M
378
Rindle Lina Joëlle
LC Regensdorf
SUI
2010
60M
379
Gläser Sarah
TV Kloten LA
SUI
2009
60M
380
Gugerli Carla
LV Albis
SUI
2009
60M
381
Haldemann Désirée
Schweiz
SUI
2008
60M
382
Wright Maja
TV Thalwil
SUI
2007
80M
383
Schmid Yael
SSC Athletics
SUI
2007
80M
384
Anyamele Stephanie
LC Zürich
SUI
2006
80M
385
Imholz Antonia
Schweiz
SUI
2006
80M