25. Sep 2021 Schweizerfinal Mille Gruyère 2021 - Appenzell

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
001
Güngerich Loana
Turnverein Uetendorf
SUI
2011
1K0
002
Kladoumbaye Eva
CA Moutier
SUI
2011
1K0
003
Besson Lorine
Gerbersport
SUI
2011
1K0
004
Etter Elena
Buchsi Athletics
SUI
2011
1K0
005
Berthet Alicia
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2011
1K0
006
Santarella Luana
Lausanne-Sports Athléthisme
SUI
2011
007
Christen Tianii
SC Bassersdorf
SUI
2011
1K0
008
Hodler Jaline
Fun and Run Thun
SUI
2011
1K0
009
D'Amico Laurén
LAC TV Unterstrass Zürich
SUI
2011
1K0
010
Walthert Riana
AUDACIA Leichtathletik
SUI
2011
1K0
012
Kurmann Livia
CEP Cortaillod
SUI
2011
1K0
013
Ruffieux Fanny
Stade Genève
SUI
2011
1K0
014
Cardinaux Anaïs
AthleticaVeveyse
SUI
2011
1K0
015
Tiefenbach Kayla
LGB Benken
SUI
2011
1K0
016
Laager Zoé
LAV Glarus
SUI
2011
1K0
017
Eich Alicia
Lausanne-Sports Athléthisme
SUI
2011
1K0
018
Stoffel Lea
STV Gampel
SUI
2011
1K0
019
Abegg Leonie
LAC TV Unterstrass Zürich
SUI
2011
1K0
021
Huber Chantal
TV St. Peterzell
SUI
2011
1K0
022
Modaffari Greta
LTT Oberwallis
SUI
2011
1K0
023
Staubli Lavinia
LA Mutschellen
SUI
2011
1K0
024
Verling Lilly
TV Schaan
SUI
2011
1K0
025
Völkle Alina
BTV Aarau Athletics
SUI
2011
1K0
026
Clerc Elena
CS Le Mouret
SUI
2011
1K0
027
Eugster Vinia
LAR Bischofszell
SUI
2011
1K0
028
Mariotti Rebecca
SAL Lugano
SUI
2011
1K0
029
Binz Alessia
LC Schaffhausen
SUI
2011
1K0
030
Galeazzi Licia
US Ascona atletica
SUI
2011
1K0
031
Kohler Taino Dario
Fun and Run Thun
SUI
2011
1K0
032
Dessimoz Lenny
CA Sion
SUI
2011
1K0
033
Julen Malick
CA Sion
SUI
2011
1K0
034
Gasser Jeremy
Leichtathletik Alpnach
SUI
2011
1K0
035
Vouillamoz Timéo
CA Vétroz
SUI
2011
1K0
036
Seidel Nevio
BTV Aarau Athletics
SUI
2011
1K0
037
Igl Elia
LAR Binningen
SUI
2011
1K0
038
Ruchti Timotée
Zürich
SUI
2011
1K0
039
Weiss Mailo
LC Zürich
SUI
2011
1K0
040
Frei Julian
LV FrenkeFortuna
SUI
2011
1K0
041
Chavanne Lilio
FSG Alle
SUI
2011
1K0
042
Brandenberger Silas
TV Herzogenbuchsee
SUI
2011
1K0
043
Girardin Émile
FSG Bernex-Confignon
SUI
2011
1K0
044
Diggelmann Eneas
TV Länggasse Bern
SUI
2011
1K0
045
Büchel Mael
TV Wohlen (AG)
SUI
2011
1K0
046
Pontarolo Raphael
SFG Sementina
SUI
2011
1K0
047
Küng Cedric
Leichtathletik Alpnach
SUI
2011
1K0
048
Gehrig Andrin
BTV Aarau Athletics
SUI
2011
1K0
049
Muzek Noah
LGB Bodensee
SUI
2011
1K0
050
Giroud Simon
CA Sion
SUI
2011
1K0
051
Tönz Jamie
kids + athletics (Chur)
SUI
2011
1K0
052
Scherrer Lionel
LGB Benken
SUI
2011
1K0
053
Gmür Pascal
Jugi Bütschwil
SUI
2011
1K0
054
Saillen Gabriel
CA Sion
SUI
2011
1K0
055
Lauenstein Erik
FSG Corcelles-Cormondrèche
SUI
2011
1K0
057
Pongelli Maylon
AS Monteceneri
SUI
2011
1K0
058
Lanker Joshua
LA Seerücken
SUI
2011
1K0
060
Philipona Dario
CS Marsens
SUI
2011
1K0
061
Kurz Jaron
LC Frauenfeld
SUI
2011
1K0
062
Jonsson Emelie
TSV Galgenen
SUI
2010
1K0
063
Soliva Andrina
TSV Galgenen
SUI
2010
1K0
064
Decrausaz Aimie
Tryverdon
SUI
2010
1K0
065
Steiner Linda
LC Frauenfeld
SUI
2010
1K0
066
Bounameaux Eva
Delémont Athlétisme
SUI
2010
1K0
067
Gurnham Elora
CA Broyard
SUI
2010
1K0
068
Reichenbach Danja
TV Saanen-Gstaad
SUI
2010
1K0
069
Diriwächter Sina
BTV Aarau Athletics
SUI
2010
1K0
070
Daniele Melissa
LA Mutschellen
SUI
2010
1K0
071
Carron Victoria
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
1K0
073
Casagrande Livia
TSV Steinen
SUI
2010
1K0
074
Roulet Kelia
US Yverdon
SUI
2010
1K0
075
Pythoud Julie
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
1K0
076
Franzetti Clarisse
CA Sion
SUI
2010
1K0
077
Utzinger Larissa
LV Albis
SUI
2010
1K0
079
Perchaud Lucy
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
1K0
080
Heldner Mia
CABV Martigny
SUI
2010
1K0
081
Zweifel Leona
LAG Gossau
SUI
2010
1K0
082
Barattini Martina
TV Kloten LA
SUI
2010
1K0
083
Howarth Mae
LAS Old Boys Basel
SUI
2010
1K0
084
Bohren Sara
TV Konolfingen Athletics
SUI
2010
1K0
085
Gaul Vivienne
LC Therwil
SUI
2010
1K0
086
Netzer Sarina
TV Schaan
SUI
2010
1K0
087
Ferrari Alyssa
kids+athletics
SUI
2010
1K0
088
Solenthaler Cleya
TV Herisau
SUI
2010
1K0
089
Tercier Célia
SA Bulle
SUI
2010
1K0
090
Curty Emma
TSV Düdingen
SUI
2010
1K0
091
Scherrer Annalena
LC Schaffhausen
SUI
2010
1K0
092
Ducommun Julie
CEP Cortaillod
SUI
2010
1K0
093
Knuchel Loris
TSV Galgenen
SUI
2010
1K0
094
Bari Mehdi
Stadt Genève
SUI
2010
1K0
095
Strittmatter Linus
STB Leichtathletik
SUI
2010
1K0
096
Hermida Levin
BTV Aarau Athletics
SUI
2010
1K0
097
Oeschger Jens
BTV Aarau Athletics
SUI
2010
1K0
098
Zisler Lukas
Leichtathletik-Club Dübendorf
SUI
2010
1K0
100
Röthlisberger Fadri
LV Huttwil
SUI
2010
1K0
102
Mauron Nelio
TSV Düdingen
SUI
2010
1K0
103
Rescalli Joel
STV Welschenrohr
SUI
2010
1K0
104
Meyer Zacharie
Athlétisme Viseu-Genève
SUI
2010
1K0
105
Florey Alexis
CA Sierre DSG
SUI
2010
1K0
106
Brehm Robin
LC Brühl Leichtathletik
SUI
2010
1K0
107
Leuenberger Paul
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
1K0
108
Arnold Jan
LC Therwil
SUI
2010
1K0
109
Langenscheid Pius
JP Group
SUI
2010
1K0
110
Bouzerouata Rayan
LC Frauenfeld
SUI
2010
1K0
111
Loup Léo Eric
LV Albis
SUI
2010
1K0
112
Durussel Camille
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2010
1K0
113
Weiler Joel
TV Brunnen
SUI
2010
1K0
114
Olivier Pedersen
Schweiz
SUI
2010
1K0
115
Maurer Samuel
LC Meilen
SUI
2010
1K0
116
Vuadens Nolan
AthleticaVeveyse
SUI
2010
1K0
117
Näf Robin
Jugi Bütschwil
SUI
2010
1K0
118
Orlando Tiziano
SAM Massagno
SUI
2010
1K0
119
Grassi Mael
SAM Massagno
SUI
2010
1K0
120
Tenisch Gian
LLT Oberwallis
SUI
2010
1K0
121
Von Niederhausern Oscar
FSG Alle
SUI
2010
1K0
123
Steffen Leonie
TV Saanen-Gstaad
SUI
2009
1K0
124
Walde Livia
LC Uster
SUI
2009
1K0
125
Grossmann Yael
LV FrenkeFortuna
SUI
2009
1K0
126
Hirsbrunner Mina
SK Langnau
SUI
2009
1K0
127
Schmid Anina
LV FrenkeFortuna
SUI
2009
1K0
128
Roos Romina
TV Muttenz athletics
SUI
2009
1K0
129
Christen Lealie
SC Bassersdorf
SUI
2009
1K0
130
Kouyoumdjian Timea
CA Moutier
SUI
2009
1K0
131
Baer Seraina
LG Küsnacht-Erlenbach
SUI
2009
1K0
132
Rudin Noée
TV Muttenz athletics
SUI
2009
1K0
133
Minichiello Stella
LAC TV Unterstrass Zürich
SUI
2009
1K0
134
Boss Lorena
LV Thun
SUI
2009
1K0
135
Scherrer Leana
Jugi Bütschwil
SUI
2009
1K0
136
Schüpbach Lynn
SK Langnau
SUI
2009
1K0
137
Bühlmann Lisa
LAR TV Windisch
SUI
2009
1K0
138
Jordan Alice
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2009
1K0
139
Krügel Nora
LC Brühl Leichtathletik
SUI
2009
1K0
140
Lipawsky Cloé
CA Sion
SUI
2009
1K0
141
Ghourdou Samia
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2009
1K0
142
Théodoloz Justine
CA Sierre DSG
SUI
2009
1K0
143
Oliva Aline
GAD Dongio
SUI
2009
1K0
144
Küng Mariana
Leichtathletik Alpnach
SUI
2009
1K0
145
Wolf Anouk
BTV Aarau Athletics
SUI
2009
1K0
146
Jenny Laura
TSV Düdingen
SUI
2009
1K0
147
Lucchini Cora
SA Bellinzona
SUI
2009
1K0
148
Murith Sohane
CS Marsens
SUI
2009
1K0
149
Vontobel Lia Andrina
LAR Bischofszell
SUI
2009
1K0
150
Roy Pauline
FSG Courroux
SUI
2009
1K0
151
Juchli Nica
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2009
1K0
152
Kottmann Larissa
ESV Eschenbach
SUI
2009
1K0
153
Zysset Leonie
LA Sennwald
SUI
2009
1K0
154
Collioud Noah
STV Welschenrohr
SUI
2009
1K0
155
Tagmann Florent
LV Thun
SUI
2009
1K0
156
Reichenbach Yanis
TV Saanen-Gstaad
SUI
2009
1K0
157
Dubacher Yannic
STV Wangen SZ
SUI
2009
1K0
159
Erny Dario
LC Regensdorf
SUI
2009
1K0
160
Beutler Jonas
FSG Estavayer
SUI
2009
1K0
161
Daniele Massimo
LA Mutschellen
SUI
2009
1K0
162
Nietlisbach Valentin
LC Luzern
SUI
2009
1K0
163
Staub Florian
Hochwacht Zug
SUI
2009
1K0
164
Herrlich Leonhard
LC Therwil
SUI
2009
1K0
165
Dumas Nolan
CEP Cortaillod
SUI
2009
1K0
166
Sarbach Gianluca
LLT Oberwallis
SUI
2009
1K0
167
Horisberger Mischa
LV FrenkeFortuna
SUI
2009
1K0
168
Larbi Enrico
Biel/Bienne Athletics
SUI
2009
1K0
169
Krattinger Cedric
LA Mutschellen
SUI
2009
1K0
170
Wollscheid Max
LC Regensdorf
SUI
2009
1K0
171
Küenzi Noel Robin
LV Thun
SUI
2009
1K0
172
Klopfenstein Lukas
FC Frutigen
SUI
2009
1K0
173
Bellwald Julian
STV Gampel
SUI
2009
1K0
174
Borgts Marc
Fun and Run Thun
SUI
2009
1K0
175
Berthet Ilan
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2009
1K0
176
Eugster Nino
LAR Bischofszell
SUI
2009
1K0
177
Gächter Joa
STV Oberriet-Eichenwies
SUI
2009
1K0
178
Falconnier Lucien
AthleticaVeveyse
SUI
2009
1K0
179
Wirthlin Lorin
LC Schaffhausen
SUI
2009
1K0
180
Ravonel Axel
FSG Bernex-Confignon
SUI
2009
1K0
181
Volger Noè
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2009
1K0
182
Pulici Manuel
SAM Massagno
SUI
2009
1K0
183
Mattle Simon
KTV Oberriet
SUI
2009
1K0
184
Länzlinger Sebastian
LR Mosnang
SUI
2009
1K0
185
von Flüe Fiona
TV Cham 1884
SUI
2008
1K0
186
Knuchel Mira
TSV Galgenen
SUI
2008
1K0
187
Rosamilia Tiziana
BTV Aarau Athletics
SUI
2008
1K0
188
Hug Norina
TV Wohlen AG
SUI
2008
1K0
189
Dubois Julie
FSG Estavayer
SUI
2008
1K0
190
Danna Anouk
STB Leichtathletik
SUI
2008
1K0
191
Stalder Valérie
TV Muttenz athletics
SUI
2008
1K0
192
Pittet Agathe
Athlétisme Viseu-Genève
SUI
2008
1K0
193
Zimmermann Anouk Lisa
LV FrenkeFortuna
SUI
2008
1K0
194
Alioth Alicia
Biel/Bienne Athletics
SUI
2008
1K0
196
Gouttefarde Cassandra
TV Länggasse Bern
SUI
2008
1K0
197
Wüthrich Rebecca
TV Riehen
SUI
2008
1K0
198
Feierabend Vanessa
LA Nidwalden
SUI
2008
1K0
199
Häusler Leandra
STV Balgach
SUI
2008
1K0
200
Debons Célia
CA Sion
SUI
2008
1K0
201
Jeanneret Elisa
LA Mutschellen
SUI
2008
1K0
202
Saillen Amélie
CABV Martigny
SUI
2008
1K0
203
Dommen Jael
LC Schaffhausen
SUI
2008
1K0
204
Marioni Giulia
3star cats wallisellen
SUI
2008
1K0
205
Pache Justine
CARC RomOnt
SUI
2008
1K0
206
Fahrni Jolina
LR Nottwil
SUI
2008
1K0
207
Marin Aurora
LAS Old Boys Basel
SUI
2008
1K0
208
Berger Jennis
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2008
1K0
210
Disch Roxane
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2008
1K0
211
Steiner Malin
LC Frauenfeld
SUI
2008
1K0
212
Küenzi Nina
LAC TV Unterstrass Zürich
SUI
2008
1K0
213
Kladoumbaye Léa
CA Moutier
SUI
2008
1K0
214
Weder Emmy
STV Au SG
SUI
2008
1K0
215
Graber Léonie
FSG Alle
SUI
2008
1K0
216
Greile Jannis
LC Regensdorf
SUI
2008
1K0
217
Bühlmann Elias
LAR Windisch
SUI
2008
1K0
218
Stricker Alex
TV Riehen
SUI
2008
1K0
219
Mex Théo
Versoix Athlétisme
SUI
2008
1K0
220
Witteveen Hugo
Athlétisme Viseu-Genève
SUI
2008
1K0
221
Betschart Fabio
LAR TV Rüti
SUI
2008
1K0
222
Hauser Laurin
LC Uster
SUI
2008
1K0
223
Christen Niklas
LA Nidwalden
SUI
2008
1K0
224
Poletti Dylan
CHP Genève
SUI
2008
1K0
225
Buchs Mauro
Fun and Run Thun
SUI
2008
1K0
226
Amstutz Yanick
Biel/Bienne Athletics
SUI
2008
1K0
227
Bruhin Demian
TSV Steinen
SUI
2008
1K0
228
Schaller Nahel Jonas
TV Wünnewil
SUI
2008
1K0
229
Fotinos Matthias
GG Bern
SUI
2008
1K0
230
de Jong Koen
TV Riehen
SUI
2008
1K0
231
Franzetti Simon
CA Sion
SUI
2008
1K0
232
Margelisch Kilian
TV Muttenz athletics
SUI
2008
1K0
233
Guex Nathanaël
Athletica Veveyse
SUI
2008
1K0
234
Rey Bastien
CA Sierre DSG
SUI
2008
1K0
235
Braun David
Hochwacht Zug
SUI
2008
1K0
236
Pirotta Ilian
US Ascona atletica
SUI
2008
1K0
237
Iaconi Samuele
US Ascona atletica
SUI
2008
1K0
238
Piau Tristan
FG Malcantone
SUI
2008
1K0
239
Dyroff Dominique
CA Courtelary
SUI
2008
1K0
240
Camiu Nino
TV Teufen
SUI
2008
1K0
241
Gumy Nael
CEP Cortaillod
SUI
2008
1K0
242
Geser Silvan
LAG Gossau
SUI
2008
1K0
243
Scheidegger Loris
TV Zofingen LA
SUI
2008
1K0
244
Lenzin Keanu
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2008
1K0
245
Femminis Sarel
LAR Bischofszell
SUI
2008
1K0
246
Signer Diego
LA Sennwald
SUI
2008
1K0
247
Pfister Anna
LV Zürcher Oberland
SUI
2007
1K0
248
Wipfli Noée
STB Leichtathletik
SUI
2007
1K0
249
Grossmann Lynn
LV FrenkeFortuna
SUI
2007
1K0
250
Schwarz Emilia
TV Schaan
SUI
2007
1K0
251
Rahm Amaja
LC Schaffhausen
SUI
2007
1K0
252
Hirsbrunner Hanna
SK Langnau
SUI
2007
1K0
253
Rüegsegger Angela
TV Unterseen
SUI
2007
1K0
254
Studach Sarah
SG St-Maurice
SUI
2007
1K0
255
Triaca Sanna
LC Zürich
SUI
2007
1K0
256
Büchel Seline
TV Wohlen
SUI
2007
1K0
258
De Marco Aurora
AS Monteceneri
SUI
2007
1K0
259
Ritler Nele Sophia
LV Visp
SUI
2007
1K0
260
Savioz Dorine
CA Sierre DSG
SUI
2007
1K0
261
Zobel Sienna
Turnverein Triesen
SUI
2007
1K0
262
Estermann Livia
LR Gettnau
SUI
2007
1K0
263
Rüegsegger Jasmine
TV Unterseen
SUI
2007
1K0
264
Kulli Seraina
LR Gettnau
SUI
2007
1K0
265
Favre Naella
CA Sierre DSG
SUI
2007
1K0
266
Summermatter Enya
LLT Oberwallis
SUI
2007
1K0
267
Rentschler Luana
TV Saanen-Gstaad
SUI
2007
1K0
268
Payot Adriana
Stadt Genève
SUI
2007
1K0
269
Moreillon Tina
Athlétisme Viseu-Genève
SUI
2007
1K0
272
Husistein Rafaela
LAR Bischofszell
SUI
2007
1K0
273
Rossi Lea
SA Bellinzona
SUI
2007
1K0
274
Castorina Tiziana
FSG Cernier
SUI
2007
1K0
275
Beutler Charlène
FSG Estavayer-le-Lac
SUI
2007
1K0
276
Gedik Ilkay
CS Le Mouret
SUI
2007
1K0
277
Rivier Thibault
kids + athletics
SUI
2007
1K0
278
Mengstou Michaele
Stade Genève
SUI
2007
1K0
279
Rosamillia Adriano
BTV Aarau Athletics
SUI
2007
1K0
280
Oster Petter
LC Regensdorf
SUI
2007
1K0
281
Pfister Marc
LV Zürcher Oberland
SUI
2007
1K0
282
Medero Mael
TV Riehen
SUI
2007
1K0
283
Perchaud Jeremy
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2007
1K0
284
Anker Mani
TV Länggasse Bern
SUI
2007
1K0
285
Amherd Pascal
TV Naters
SUI
2007
1K0
286
Oberholzer Emrys
SG St-Maurice
SUI
2007
1K0
287
Zisler Constantin
LC Uster
SUI
2007
1K0
288
Brodard Vincent
CS Le Mouret
SUI
2007
1K0
289
Ruffener Samuel
LLT Oberwallis
SUI
2007
1K0
290
Meyer Élie
CHP Genève
SUI
2007
1K0
291
Bersot Florian
CA Gibloux Farvagny
SUI
2007
1K0
292
Bläuer Tensae
SC Liestal
SUI
2007
1K0
293
Oeschger Lars
BTV Aarau Athletics
SUI
2007
1K0
294
Cerullo Andrea Noé
TV Länggasse Bern
SUI
2007
1K0
295
Kalberer Nico
TV Teufen
SUI
2007
1K0
296
Morand Alexis
CA Moutier
SUI
2007
1K0
297
Weber Anish
LC Schaffhausen
SUI
2007
1K0
298
Staubli Noah
LC Regensdorf
SUI
2007
1K0
300
Sain Rahul
US Ascona atletica
SUI
2007
1K0
301
Hubli Dominic
LGB Benken
SUI
2007
1K0
302
Cazacu Nicholas
Emmenbrücke
SUI
2007
1K0
303
Ottiger Eril
Luzern
SUI
2007
1K0
304
Haller Leonard
GAB Bellinzona
SUI
2007
1K0
305
Kutter Jan
LC Frauenfeld
SUI
2007
1K0
306
Stähli Théo
FSG Corcelles-Cormondrèche
SUI
2007
1K0
307
Kerber Shirin
LA Nidwalden
SUI
2006
1K0
308
Issler Natalia
Leichtathletik Club Zürich
SUI
2006
1K0
309
Schwab Chloé
CA Riviera
SUI
2006
1K0
310
Reuteler Sinja
TV Saanen-Gstaad
SUI
2006
1K0
312
Pignat Lucie
SG St-Maurice
SUI
2006
1K0
313
Heilig Emily
Athlétisme Viseu-Genève
SUI
2006
1K0
314
Leuenberger Fiona
LV Huttwil
SUI
2006
1K0
315
Auf der Maur Flurina
TV Wimmis
SUI
2006
1K0
317
Rotzetter Eline
Athletic Team Rechthalten
SUI
2006
1K0
318
Iseli Rawa Kaya
Gerbersport
SUI
2006
1K0
319
Berner Sarina
TV Länggasse Bern
SUI
2006
1K0
320
Schaden Levia
LA Kloten
SUI
2006
1K0
321
Rohr Sissi
BTV Aarau Athletics
SUI
2006
1K0
322
Wiederkehr Michelle
LA Mutschellen
SUI
2006
1K0
323
Christen Noemi
Leichtathletik Club Zürich
SUI
2006
1K0
324
Muff Ramona
TSV Galgenen
SUI
2006
1K0
325
Thrier Malvina
TV Riehen
SUI
2006
1K0
326
Pollinger Lynn
LLT Oberwallis
SUI
2006
1K0
327
Kapeller Gwendoline
CA Gibloux Farvagny
SUI
2006
1K0
328
Bettega Benedetta
Atletica Mendrisiotto
SUI
2006
1K0
329
Scherrer Anja
STV Au SG
SUI
2006
1K0
330
Kok Nina
LGB Benken
SUI
2006
1K0
331
Gisler Nadja
STV Ballwil
SUI
2006
1K0
332
Dyroff Aurelie
CA Courtelary
SUI
2006
1K0
334
Mozzetti Mia
US Ascona atletica
SUI
2006
1K0
335
Antener Sereina
LC Basel
SUI
2006
1K0
336
Fattorini Nicola
AS Monteceneri
SUI
2006
1K0
337
Widmer Bastian
TV Zofingen
SUI
2006
1K0
338
Codevilla Pietro
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2006
1K0
339
De Marco Gioele
GAB Bellinzona
SUI
2006
1K0
340
Gloor Robin
BTV Aarau Athletics
SUI
2006
1K0
341
Zumbühl Colin
TV Sarnen
SUI
2006
1K0
342
Wüthrich Joah
TV Riehen
SUI
2006
1K0
343
Baumann Jan
TV Plaffeien
SUI
2006
1K0
344
Gantenbein Timo
STV Au SG
SUI
2006
1K0
346
Monaco Claudio
LAR Bischofszell
SUI
2006
1K0
347
Bührer Matthieu
CA Fribourg
SUI
2006
1K0
348
Wulf Jakob
LAC Wohlen
SUI
2006
1K0
349
Maxl Marius
LAR TV Windisch
SUI
2006
1K0
350
Jurt Mario
TV Spiez
SUI
2006
1K0
351
Baumann Raphael
Fun and Run Thun
SUI
2006
1K0
352
Maggetti Elia
VIRTUS Locarno
SUI
2006
1K0
353
Kuhn Moritz
STB Leichtathletik
SUI
2006
1K0
354
Payraudeau Yanis
CHP Genève
SUI
2006
1K0
355
Wyss Timon
LV Zürcher Oberland
SUI
2006
1K0
356
Landolt Philipp
LV Zürcher Oberland
SUI
2006
1K0
357
Leimer Elias
-
SUI
2006
1K0
358
Piguet Simon
CEP Cortaillod
SUI
2006
1K0
359
Heller Josua
TV Olten
SUI
2006
1K0
360
Torrent Quentin
CA Sion
SUI
2006
1K0
361
Bucher David
Wolhusen
SUI
2006
1K0
362
Rey Alain
KTV Neuenkirch LR
SUI
2006
1K0
365
Biber Timon
LAR Tägerwilen-Kreuzlingen
SUI
2006
1K0
366
Rubin Jael
Jugi Reichenbach
SUI
2011
1K0