21. Jul 2021 Meeting serale + CT 10'000m - Locarno

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1
ITA
0
2
Mahara Dilain Flavio
AD Atletica Vignate
ITA
1999
200
3
Ripamonti Davide
AD Atletica Vignate
ITA
1998
200
4
Pasquini Simone
AD Atletica Vignate
ITA
2002
200
5
Ratti Marco
AD Atletica Vignate
ITA
2004
200
6
Baggi Alice
AS Monteceneri
SUI
2005
200
7
Caggiano Anna
AS Monteceneri
SUI
2008
200
8
Crescini Noah
AS Monteceneri
SUI
2006
800
9
Crescini Petra
AS Monteceneri
SUI
2004
200
10
De Marco Aurora
AS Monteceneri
SUI
2007
800
11
Delorenzi Matilde
AS Monteceneri
SUI
2009
200
12
Delorenzi Tommaso
AS Monteceneri
SUI
2008
200
13
Eglitis Gustavs
AS Monteceneri
SUI
2009
200
14
Fattorini Nicola
AS Monteceneri
SUI
2006
800
15
Lavigna Chiara
AS Monteceneri
SUI
2007
200
16
Lavigna Matteo
AS Monteceneri
SUI
2009
200
17
Ranzoni Emma
AS Monteceneri
SUI
2007
200
18
Riccio Veronica
ASD Gravellona VCO
ITA
1997
3K0
19
Borin Giada
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2005
DIS
20
Peroni Frédéric
Atletica Ambrosiana
ITA
1963
200
21
Chiari Paolo
Atletica Ambrosiana
ITA
1956
200
22
Perlino Giuseppina
Atletica Ambrosiana
ITA
1965
200
23
Iacobone Luisa
Atletica Ambrosiana
ITA
1959
200
24
Falda Helen
Atletica Brescia
ITA
1996
STA
25
Lamaro Stefano
Atletica Fanfulla Lodigiana
ITA
1992
200
26
Ronzoni Simone
Atletica Imola
ITA
2000
DIS
27
Poletti Alessandro
Atletica Lecco
ITA
1991
DIS
28
Bähler Gioele
Atletica Mendrisiotto
SUI
2003
WEI
29
Perego Giorgia
Atletica Mendrisiotto
SUI
2005
WEI
30
Rivera Irene
Atletica Mendrisiotto
SUI
2005
WEI
31
Vanini Leonardo
Atletica Rovellasca
ITA
1999
800
32
Solcà Jasmine
Atletica Tenero 90
SUI
2001
WEI
33
Mozzoccato Francesco
Atletica Varese
ITA
2003
DIS
34
Gandini Filippo
CUS Insubria
ITA
2000
800
36
Bonacina Matilde
CUS Pro Patria Milano
ITA
2005
3K0
37
Falcone Bianca
CUS Pro Patria Milano
ITA
1995
STA
38
Polini Agnese
CUS Pro Patria Milano
ITA
2001
39
Baroni Kilian
FG Malcantone
SUI
2004
200
40
Lorenzetti Gaia
FG Malcantone
SUI
2002
200
42
Patriarca Lia
FG Malcantone
SUI
2002
200
43
Montanari Giordano
Free-Zone
ITA
1981
800
44
Brechbühl Alex
GAB Bellinzona
SUI
1975
45
Brechbühl Nicole
GAB Bellinzona
SUI
2004
DIS
46
Cariboni Giacomo
GAB Bellinzona
SUI
2000
200
47
Cariboni Numa
GAB Bellinzona
SUI
2004
800
48
De Marco Gioele
GAB Bellinzona
SUI
2006
800
49
Ferrari Gillian
GAB Bellinzona
SUI
2001
DIS
51
Fumagalli Mattia
GAB Bellinzona
SUI
1999
800
52
Gentilini Siro
GAB Bellinzona
SUI
2003
800
53
Gioia Giuseppe
GAB Bellinzona
SUI
1975
800
54
Lazzeri Giona
GAB Bellinzona
SUI
2003
800
56
Tamò Mirko
GAB Bellinzona
SUI
1996
800
57
Ratti Enea
GAD Dongio
SUI
2000
800
58
Pilotto Pino
LC Luzern
SUI
1952
59
Ricci Claudia
OSA Saronno
ITA
1998
STA
60
Franzé Tommaso
Par Canegrate
ITA
2005
STA
61
Musazzi Riccardo
Par Canegrate
ITA
1995
62
Castagna Gabriele
Pro Patria Milano
ITA
2001
63
Arini Ilaria
SA Bellinzona
SUI
1996
800
64
Bignotti Lea
SAL Lugano
SUI
1999
200
65
Faillace Luca
SAL Lugano
SUI
1995
200
67
Dominé Leo
SFG Biasca
SUI
2005
DIS
68
Ruspini Loïc
SFG Biasca
SUI
2005
STA
69
Fugazzi Alessandro
SFG Chiasso
ITA
1969
200
70
Fugazzi Giulio
SFG Chiasso
ITA
2006
71
Gambetta Lia
SFG Chiasso
SUI
2008
WEI
72
Introzzi Tommaso
SFG Chiasso
ITA
2003
800
73
Mazzini Riccardo
SFG Chiasso
SUI
2003
74
Soggetto Simone
SFG Chiasso
ITA
2006
WEI
75
Torino Michele
SFG Chiasso
SUI
2006
76
Piana Alice
Sport Project VCO
ITA
2003
3K0
78
Della Santa Brenno
US Ascona atletica
SUI
2005
STA
79
Müller Yannis
US Ascona atletica
SUI
2005
STA
80
Pedrioli Leo
US Ascona atletica
SUI
2003
STA
81
Pirolli Ivana
US Ascona atletica
SUI
2006
WEI
82
Battaini Giada
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2002
DIS
85
Gaffuri Marco
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2005
200
86
Locatelli Leila
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2003
200
87
Martinelli Letizia
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2003
3K0
88
Rosa Matilda
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2005
200
89
Zeni Chiara
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2004
200
90
Rapella Giambattista
VIGOR Ligornetto
ITA
1958
200
91
Salvadè Giulia
VIGOR Ligornetto
SUI
2004
3K0
92
Brugnoli Elia
VIRTUS Locarno
SUI
2004
94
Dazio Seo
VIRTUS Locarno
SUI
2005
95
De la Paz Anthony
VIRTUS Locarno
SUI
2002
96
Erdmann Giona
VIRTUS Locarno
SUI
2003
97
Garbani Oreste
VIRTUS Locarno
SUI
1998
800
98
Junod Estelle
VIRTUS Locarno
SUI
2008
WEI
99
Maggetti Cristina
VIRTUS Locarno
SUI
2004
3K0
100
Maggetti Elia
VIRTUS Locarno
SUI
2006
800
101
Proietto Johnny
VIRTUS Locarno
SUI
2000
200
102
Rizzi Emanuele
VIRTUS Locarno
SUI
1998
HAM
103
Tosetti Naomi
VIRTUS Locarno
SUI
2004
200
104
Vigani Milo
VIRTUS Locarno
SUI
2009
DIS
105
Vigani Simone
VIRTUS Locarno
SUI
2004
106
Bay Ylva
Vis Nova Agarone
SUI
2006
107
Rossi Viola
Vis Nova Agarone
SUI
2006
109
Stivanello Enrico
Runner Club Bellinzona
SUI
1973
10K
110
Baldi Federica
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2005
800
156
Szewczyc Damian
Atletica Vaticana
POL
1984
10K
157
Garcia Jorge
TV Oerlikon
ESP
1982
10K
158
Mideo Giuseppe
GAB Bellinzona
SUI
1977
10K
159
Foglia Luca
GAB Bellinzona
SUI
1962
10K
160
Delorenzi Roberto
USC Capriaschese-Atletica
SUI
1997
10K
161
Caramella Fabio
VIRTUS Locarno
ITA
1988
10K
162
Marani Tommaso
SAL Lugano
SUI
1999
10K
163
Notari Toto
FG Malcantone
SUI
1981
10K
164
Delorenzi Marco
USC Capriaschese-Atletica
SUI
1999
10K