19. Jun 2021 Jumper Event - Schaffhausen

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
Affessi Fatim
CA Genève
SUI
1993
WEI
Ba Absa
Lausanne-Sports Athlétisme
FRA
2003
WEI
Bachmann Lea
LAS Old Boys Basel
SUI
1996
STA
Baltiswiler Lea
TV Thalwil
SUI
2001
Barbey Maeva
Stade Genève
SUI
2001
Baroke Max
BTV Aarau Athletics
SUI
2001
Baumer Michelle
LC Schaffhausen
SUI
1996
Bernold Noëmi
LC Frauenfeld
SUI
2002
WEI
Bettex Christopher
CA Riviera
SUI
2000
Buob Mike
NET Sport Club Leichtathletik Amriswil
SUI
2003
Canoneo Alexandra
TV Thalwil
SUI
1992
STA
0
Chironi Giacomo
Atletica Futura Roma
ITA
1993
WEI
Danelli Alessia
Leichtathletik Club Zürich
SUI
2000
WEI
Dar-Ziv Nyah
CA Genève
SUI
2002
HOC
Dautaj Albion
GG Bern
SUI
1994
WEI
De Marco Lisa
AJ TV Landquart
SUI
1999
Diethelm Sarina
TSV Galgenen
SUI
2004
Dje Noah
LC Luzern
SUI
2002
DRE
Doll Felix
LC Schaffhausen
SUI
2003
Eichenberger Felix
LV Thun
SUI
2001
Engondo Marithé
Lausanne-Sports Athlétisme
SUI
2002
HOC
0
Ettlin Sina
LV Fricktal
SUI
2003
STA
0
Fehr Dominic
LC Schaffhausen
SUI
1998
WEI
Frei Nanda
AJ TV Landquart
SUI
2005
Frei Alina
AJ TV Landquart
SUI
2003
Germann Shanee
LC Frauenfeld
SUI
2001
WEI
0
Gföhler Benjamin
Leichtathletik Club Zürich
SUI
1994
WEI
Graf Sandro
Athleticteam KTV Altstätten
SUI
2003
WEI
Gredig Nina
BTV Chur Leichtathletik
SUI
2000
HOC
Güntert Enrico
LC Schaffhausen
SUI
1997
WEI
Gysi May-Madeleine
BTV Aarau Athletics
SUI
1996
DRE
Hegner Sina
TSV Galgenen
SUI
2003
Helfenstein Lynn
TSV Rothenburg athletics
SUI
2001
WEI
Hercigonja Bianca
LV Winterthur
SUI
2002
Jost Marco
LC Emmenstrand
SUI
1994
Kälin Annik
AJ TV Landquart
SUI
2000
WEI
Kihm Sophie
NET Sport Club Leichtathletik Amriswil
SUI
2003
WEI
Klaus Daniela
Athletic Team Rechthalten
SUI
1991
WEI
0
Klein Fabian
TV Schwörstadt
GER
2002
WEI
Lenhard Marc
LC Schaffhausen
SUI
1983
Luparo Marco
STB Leichtathletik
ITA
1998
WEI
Magaldi Elina
LK Zug
SUI
1998
WEI
Maly Luca
LAR Bischofszell
SUI
2003
Maonzambi Gaëlle
GG Bern
SUI
2001
WEI
Meier Simon
LC Schaffhausen
SUI
2006
Meyer Carina
Leichtathletik Club Zürich
SUI
2002
WEI
Ming Anja
TV Inwil
SUI
1994
HOC
Motz Jana
LC Frauenfeld
SUI
2002
WEI
Müller Marina
LGKE Küsnacht-Erlenbach
SUI
1993
Müller Andrea
LGKE Küsnacht-Erlenbach
SUI
1996
Oberson Stéphane
CA Genève
SUI
2002
DRE
Oser Eline
TV Thalwil
SUI
2005
STA
0
Ott Res
LC Schaffhausen
SUI
1976
STA
Perlini Laura
LV Fricktal
SUI
2002
WEI
Pfrommer Nicolas
LV Fricktal
SUI
2001
Piffaretti Emma
US Ascona atletica
SUI
2002
WEI
Portner Laura
LC Schaffhausen
SUI
2002
STA
Portner Mevina
LC Schaffhausen
SUI
2004
STA
Pritchett Noam
Leichtathletik Club Zürich
SUI
2001
HOC
Raffi Serena
TV Wohlen AG
SUI
1993
Ritter Kayla
TSV Galgenen
SUI
2005
Röthlin Sandra
LA Nidwalden
SUI
1999
Rotter Anna
TV Länggasse Bern
SUI
2002
WEI
Ryser Silvan
TV Länggasse Bern
SUI
2003
HOC
Schaffhauser Eliane
NET Sport Club Leichtathletik Amriswil
SUI
2001
Schärli Diego
TSV Galgenen
SUI
2002
Schlatter Daniela
TV Länggasse Bern
SUI
1994
WEI
Schmid Agnès
LC Schaffhausen
SUI
2003
Schmid Justin
LC Schaffhausen
SUI
2005
STA
Schwyter Alessia
TSV Galgenen
SUI
2005
Schwyter Larissa
TSV Galgenen
SUI
2003
Schwyter Viola
TSV Galgenen
SUI
2008
0
Seeger Gianni
TSV Gomaringen
GER
1998
WEI
Sieber Roman
LC Schaffhausen
SUI
1992
Sivolella Asia
NET Sport Club Leichtathletik Amriswil
SUI
2003
WEI
Sowndararajan Harreeneesh
LC Schaffhausen
IND
2004
WEI
Stöcklin Pascale
LAS Old Boys Basel
SUI
1997
Trachsel Karin
LC Schaffhausen
SUI
2006
Ullmann Christopher
LAS Old Boys Basel
SUI
1993
WEI
Vomsattel Deborah
GG Bern
SUI
1996
Wengi Ronja
LK Zug
SUI
2002
Wyss Nico
LC Luzern
SUI
2002
WEI
Zanatta Marlena
NET Sport Club Leichtathletik Amriswil
SUI
2001