12. Jun 2021 Finale Cantonale UBS Kids Cup 2021 - Bellinzona

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1
Bigger Mattia
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
2
De Conto Tommaso
2011
UKC
3
Ehiameni Destiny
2011
UKC
4
Genini Nicola
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
5
Golubowski Rafael
SAV
SUI
2011
UKC
6
Lafranchi Dennis
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
7
Macconi Dario
2011
UKC
8
Maggiolini Nicoló
2011
UKC
9
Manni Mattias
1A
SUI
2011
UKC
10
Moghini Milton
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
11
Perosa Christian
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
12
Pongelli Maylon
AS Monteceneri
SUI
2011
UKC
13
Pontarolo Raphael
kids+athletics
SUI
2011
UKC
14
Risi Nicolò
Sfg Biasca
SUI
2011
UKC
15
Rönn Viggo
2011
UKC
16
Rusimbamigera Karol
2011
UKC
17
Safin Ryan
1A
SUI
2011
UKC
18
Sartori Cristian
VIRTUS Locarno
SUI
2011
UKC
19
Talamona Giuliano
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
20
Torino Luca
SFG Chiasso
SUI
2011
UKC
21
Bartesaghi Tobia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2010
UKC
22
Bernasconi Flavio
SA Bellinzona
SUI
2010
UKC
23
BREDA YARI
2010
UKC
24
Di Domenico Ruben
AS Monteceneri
SUI
2010
UKC
25
Di Marzo Enea
2010
UKC
26
Fieni Enea
2010
UKC
27
Garcia Orazio
2010
UKC
28
Gerber Ben
Sfg Biasca
SUI
2010
UKC
29
Gianinazzi Alex
AS Monteceneri
SUI
2010
UKC
30
Grassi Mael
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
31
Herrchen Joshua
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
32
Kryso Mascim
2010
UKC
33
Marioni Teo
SFG Sementina
SUI
2010
UKC
34
Orlando Tiziano
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
35
Pescia Enrico
2010
UKC
36
Realini Samuel
SAV
SUI
2010
UKC
37
Ricciardi Matteo
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
38
Rossi Lionel
Società Atletica Bellinzona
SUI
2010
UKC
39
Stosic Novak
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
40
Wittwer Aaron
Sfg Biasca
SUI
2010
UKC
41
Bacciarini Giotto
2009
UKC
42
Barbaresco Enea
VIRTUS Locarno
SUI
2009
UKC
43
Barbaresco Floriano
VIRTUS Locarno
SUI
2009
UKC
44
Brizzi Stefano
2009
UKC
45
Devincenti Davide
FG Malcantone
SUI
2009
UKC
46
Eglitis Gustavs
AS Monteceneri
SUI
2009
UKC
47
Fischer Sven
Sfg Biasca
SUI
2009
UKC
48
Genini Mattia
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
49
Lavigna Matteo
AS Monteceneri
SUI
2009
UKC
50
Pellanda Matias
Sfg Biasca
SUI
2009
UKC
51
Pervangher Gregorio
SFG Airolo
SUI
2009
UKC
52
Pontarolo Geremia
SA Bellinzona
SUI
2009
UKC
53
Preiano' Jacopo
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
54
Pulici Manuel
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
55
Tagliati Francesco
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
56
Vigani Milo
VIRTUS Locarno
SUI
2009
UKC
57
Volger Noé
USC Atletica
SUI
2009
UKC
58
Bacilieri Lucas
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
59
Baumgartner Diego
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2008
UKC
60
Bielli Gianmarco
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
61
Chinelli Martino
SAV
SUI
2008
UKC
62
Crivelli Damiano
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
63
D'Annunzio Filippo
Castione
SUI
2008
UKC
64
Debernardis Michele
nessuna
SUI
2008
UKC
65
Della Santa Gabriele
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
66
Fornasier Aris
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
67
Hofmann Mattia
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
68
Jacoma Ithan
SFG Biasca
SUI
2008
UKC
69
Locatelli Emanuele
2008
UKC
70
Marenghi Ian
Sfg Biasca
SUI
2008
UKC
71
Merlo Paride
SFG Balerna
SUI
2008
UKC
72
Pirotta Ilian
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
73
Prochowski Aaron
VIGOR
SUI
2008
UKC
74
Rizzi Gioele
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
75
Tognetti Cedric
VIGOR Ligornetto
SUI
2008
UKC
76
Zuro Matteo
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
77
Andina Sean
2007
UKC
78
Baush Nicolò
2007
UKC
79
Cabra Marco
2007
UKC
80
Cavalli Matteo
VIRTUS Locarno
SUI
2007
UKC
81
Losa Giona
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2007
UKC
82
Malinverno Martin
SA Bellinzona
SUI
2007
UKC
83
Marcoli Elia
FG Malcantone
SUI
2007
UKC
84
Müller Cédric
US Ascona atletica
SUI
2007
UKC
85
Pugni Lorenzo
US Ascona atletica
SUI
2007
UKC
86
Sain Rahul
US Ascona atletica
SUI
2007
UKC
87
Trezzini Daniele
SAM Massagno
SUI
2007
UKC
88
Bernaschina Luca
SAM Massagno
SUI
2006
UKC
89
De Biasio Matteo
SAM Massagno
SUI
2006
UKC
90
Del Siro Isacco
GAD Dongio
SUI
2006
UKC
91
Fugazzi Giulio
SFG Chiasso
SUI
2006
UKC
92
Hössli Patrick
US Ascona atletica
SUI
2006
UKC
93
Inauen Danilo
2006
UKC
94
Nesurini Nathan
SA Bellinzona
SUI
2006
UKC
95
Oliva Jonas
GAD Dongio
SUI
2006
UKC
96
Perosa Loris
Società Atletica Bellizona
SUI
2006
UKC
97
Rojc Bryan
Gruppo Atletico Dongio
SUI
2006
UKC
98
Schaer Yannick
SA Bellinzona
SUI
2006
UKC
99
Sousa Da Silva Fabio
SFG Airolo
SUI
2006
UKC
100
Torino Michele
SFG Chiasso
SUI
2006
UKC
101
Vosswinkel Felix
2D
SUI
2006
UKC
102
Alfano Manuel
SAV
SUI
2014
UKC
103
Allio Thiago
Le Petit Atelier
SUI
2014
UKC
104
Banfi Denis
USC Capriaschese
SUI
2014
UKC
105
Bastianiello Leonardo
2014
UKC
106
Brenna Martino
USC Capriaschese
SUI
2014
UKC
107
Camponovo Raffaele
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2014
UKC
108
Cattano Tobia
2014
UKC
109
Cereda Samuele
Società Atletica Bellinzona
SUI
2014
UKC
110
Ferrari Martino
SAV
SUI
2014
UKC
111
Fovini Jason
Adula Snow Team
SUI
2014
UKC
112
Gandola Martin
AS Monteceneri
SUI
2014
UKC
113
Gioia Leonardo
GAB Bellinzona
SUI
2014
UKC
114
HEFTI DANIEL
2014
UKC
115
Marazzi Nicholas
2014
UKC
116
Mihaljevic Damian
2014
UKC
117
Pons Gioele
VIGOR
SUI
2014
UKC
118
Ruinelli Leonardo
GAB Bellinzona
SUI
2014
UKC
119
SANTORO SEBASTIAN
2014
UKC
120
Shepherd Angus
SAM Massagno
SUI
2014
UKC
121
Simâo Vieira Cauã
2014
UKC
122
Venturino Gioele
2014
UKC
123
Zanotti Nicolò
SFG Biasca
SUI
2014
UKC
124
Policella Sebastian
SAM Massagno
SUI
2015
UKC
125
Airaghi Enea
SVAM Muggio
SUI
2013
UKC
126
Albini Edoardo
SAV
SUI
2013
UKC
127
Balmelli Damiano
SAM Massagno
SUI
2013
UKC
128
Batinic Andrej
2013
UKC
129
Beretta Evan
SFG Biasca
SUI
2013
UKC
130
Berto Damon
2013
UKC
131
Bettelini Simone
FG Malcantone
SUI
2013
UKC
132
Conceprio Valentino
GAD Dongio
SUI
2013
UKC
133
Haug Noël
Scuola Elementare Melano
SUI
2013
UKC
134
Mazzi River
Istituto scolastico Altomalcantone-Cademario
SUI
2013
UKC
135
Morisoli Mattia
GAB Bellinzona
SUI
2013
UKC
136
Surer Nino
SFG Atletica Biasca
SUI
2013
UKC
137
Nocita Enok
AS Monteceneri
SUI
2013
UKC
138
PELLEGRINI TIMOTHY
2013
UKC
139
Petrini Remo
USC Capriaschese
SUI
2013
UKC
140
Picozzi Daniele
Scuola Elementare Melano
SUI
2013
UKC
141
Rei Raffaele
Società Atletica Bellinzona
SUI
2013
UKC
142
RENDE DANIEL
2013
UKC
143
Rhodes Thiago
SFG Sementina
SUI
2013
UKC
144
Stroppini Tommaso
GAB Bellinzona
SUI
2013
UKC
145
Turienzo Gasser Ilan
USC Capriaschese
SUI
2013
UKC
146
Weber Natan
2013
UKC
147
Agustoni Joel
2012
UKC
148
Campana Pietro
VIRTUS Locarno
SUI
2012
UKC
149
Durini Konstantin
SFG Chiasso
SUI
2012
UKC
150
Franscella Samuel
SFG Sementina
SUI
2012
UKC
151
Gamboni Tyler
2012
UKC
152
Gianinazzi Ryan
AS Monteceneri
SUI
2012
UKC
153
Hofmann Nicola
SAM Massagno
SUI
2012
UKC
154
Huber Diego
2012
UKC
155
Lence Lionel
SE Pura
SUI
2012
UKC
156
Maghella Sebastian
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
157
Malossa Noel
VIRTUS Locarno
SUI
2012
UKC
158
Moretti Nathan
GAB Bellinzona
SUI
2012
UKC
159
Paris Samuele
2012
UKC
160
Patanè Carlos
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
161
Ravarelli Leo
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
162
Rezzonico Luca
GAB Bellinzona
SUI
2012
UKC
163
Rossi Natan
Scuole Sud
SUI
2012
UKC
164
Venturino Noah
2012
UKC
165
Bianchi Noemi
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
166
Bianchi Vanessa
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
167
BULETTI GIULIA
GAB Bellinzona
SUI
2011
UKC
168
Cereda Giulia
SFG Sementina
SUI
2011
UKC
169
Comandini Elena
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
170
Corti Asia
USC Capriaschese
SUI
2011
UKC
171
Dell'Agnola Mae'
SFG Sementina
SUI
2011
UKC
172
Fenini April
2011
UKC
173
Galeazzi Licia
US Ascona
SUI
2011
UKC
174
Gianetti Selina
SFG Chiasso
SUI
2011
UKC
175
Gilardi Giulia
2011
UKC
176
Guarino Elena
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
177
Marchesi Clarissa
AS Monteceneri
SUI
2011
UKC
178
Orso Jessica
Team triathlon Capriasca
SUI
2011
UKC
179
Pagani Erin
SVAM Muggio
SUI
2011
UKC
180
Peroni Elisa
Società Atletica Bellinzona
SUI
2011
UKC
181
Ponti Jana
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
183
Redaelli Eryn
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2011
UKC
184
Rossi Virginia
1A
SUI
2011
UKC
185
Rrahmanaj Klea
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
186
Scanzio Alissa
GAD Dongio
SUI
2011
UKC
187
Strobbe Serena
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2011
UKC
188
Tamburini Grace
SAM Massagno
SUI
2011
UKC
189
Asietti Cecilia
US Ascona
SUI
2010
UKC
190
Besozzi Viola
Sfg Biasca
SUI
2010
UKC
191
Bianchi Emma
SFG CHIASSO
SUI
2010
UKC
192
Bini Siria
US Ascona
SUI
2010
UKC
193
Cadei Rita
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
194
Cosanoglu Saadet
3
SUI
2010
UKC
195
Delsiro Nathalie
GAD Dongio
SUI
2010
UKC
196
Di Marco Naima
SAL
SUI
2010
UKC
197
Diaz Emma
GAB Bellinzona
SUI
2010
UKC
198
Durini Katarina
SFG Chiasso
SUI
2010
UKC
199
Fornasier Laila
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
200
Fratessa Greta
2010
UKC
201
Gottardi Sara
SFG Biasca
SUI
2010
UKC
202
Lafranchi Vittoria
GAB Bellinzona
SUI
2010
UKC
203
Losa Matilda
GAB Bellinzona
SUI
2010
UKC
204
Mezzi Lilia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2010
UKC
205
Pasotto Elisa
2010
UKC
206
Pontecorvi Cecilia
2010
UKC
207
Rossi Ludovica
2010
UKC
208
Rudelli Gaia
AS Monteceneri
SUI
2010
UKC
209
Sousa Da Silva Iris
SFG Airolo
SUI
2010
UKC
210
Sporri Annalisa
FG Malcantone
SUI
2010
UKC
211
Sulmoni Olivia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2010
UKC
212
Valsangiacomo Camilla
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
213
Widmer Jamie
2010
UKC
214
Zanetti Lara
SAM Massagno
SUI
2010
UKC
215
Bazzana Chantal
VIRTUS Locarno
SUI
2009
UKC
216
Bertoli Chiara Luna
2009
UKC
217
Butti Paike
allieva
SUI
2009
UKC
218
Carmine Mirai
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
219
Da Rocha Miranda Carolina
US Ascona atletica
SUI
2009
UKC
220
Dazio Ania
VIRTUS Locarno
SUI
2009
UKC
221
De Lucia Giorgia
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
222
Di Domenico Elisa
AS Monteceneri
SUI
2009
UKC
223
Dotta Alina
SFG Airolo
SUI
2009
UKC
224
Ghirlanda Nicolle
SAL
SUI
2009
UKC
225
Giugno Ambra
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2009
UKC
226
Giuliani Linda
SA Bellinzona
SUI
2009
UKC
227
Matozzo Enya
SFG Biasca
SUI
2009
UKC
228
Oliva Aline
GAD Dongio
SUI
2009
UKC
229
Petralli Alice
USC Atletica
SUI
2009
UKC
230
Rhodes Sofia
SA Bellinzona
SUI
2009
UKC
231
Tonella Eleonora
VIGOR
SUI
2009
UKC
232
Trevisan Rebecca
VIGOR
SUI
2009
UKC
233
Triangeli Mara
SAM Massagno
SUI
2009
UKC
234
Tripisciano Francesca
SFG Balerna
SUI
2009
UKC
235
Zanetti Lea
2009
UKC
236
Berger Jennis
USC Atletica
SUI
2008
UKC
237
Bettelini Arianna
FG Malcantone
SUI
2008
UKC
238
Borruat Cloè
FG Malcantone
SUI
2008
UKC
239
Brenna Melissa
USC Capriaschese
SUI
2008
UKC
240
Bullo Agata
Sfg Biasca
SUI
2008
UKC
241
Caggiano Anna
AS Monteceneri
SUI
2008
UKC
242
Del Siro Tosca
GAD Dongio
SUI
2008
UKC
243
Gambetta Lia
SFG Chiasso
SUI
2008
UKC
244
Gentile Alessia
SFG Chiasso
SUI
2008
UKC
245
Guarino Maria
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
246
Herrera Sofia
2008
UKC
247
Jorio Julia
2008
UKC
248
Junod Estelle
VIRTUS Locarno
SUI
2008
UKC
249
Margnetti Elena
SFG Balerna
SUI
2008
UKC
250
Mazzola Gloria
US Ascona
SUI
2008
UKC
251
Molgora Linda
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
252
Orsi Mia
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
253
Panero Claire
SA Bellinzona
SUI
2008
UKC
254
Peduzzi Chiara
GAB
SUI
2008
UKC
255
Piffaretti Delia
SFG Chiasso
SUI
2008
UKC
256
Pirotta Aïcha
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
257
Poletti Lara
US Ascona atletica
SUI
2008
UKC
258
Severini Giulia
FG Malcantone
SUI
2008
UKC
259
Tricarico Elisa
SAM Massagno
SUI
2008
UKC
260
Barbaresco Lisa
VIRTUS Locarno
SUI
2007
UKC
261
Berini Elisa
GAB Bellinzona
SUI
2007
UKC
262
Bettega Marianna
Atletica Mendrisiotto
SUI
2007
UKC
263
Conconi Gaia
Atletica Mendrisiotto
SUI
2007
UKC
265
Gianinazzi Sara
GAB Bellinzona
SUI
2007
UKC
266
Giugno Gaia
ASSPO
SUI
2007
UKC
267
Hurle Elisa
SAM Massagno
SUI
2007
UKC
268
Mulattieri Marta
USC Capriaschese
SUI
2007
UKC
269
Nesurini Cheyenne
SA Bellinzona
SUI
2007
UKC
270
Pollini Elettra
US Ascona atletica
SUI
2007
UKC
271
Pontarolo Giulia
SA Bellinzona
SUI
2007
UKC
272
Rosa Emma
SAM Massagno
SUI
2007
UKC
273
Rossi Lea
SA Bellinzona
SUI
2007
UKC
274
Simic Ella
VIRTUS Locarno
SUI
2007
UKC
275
Stroppini Ambra
GAB Bellinzona
SUI
2007
UKC
276
Taborelli Tea
Atletica Mendrisiotto
SUI
2007
UKC
277
Tavares Ava
2007
UKC
278
Terziroli Costanza
SAM Massagno
SUI
2007
UKC
279
Triangeli Lia
SAM Massagno
SUI
2007
UKC
280
Adiliberti Anna
Germany
GER
2006
UKC
281
Berger Elody
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2006
UKC
282
Caviglia Ambra
US Ascona atletica
SUI
2006
UKC
283
Cocconi Lea
USC Capriaschese
SUI
2006
UKC
284
Fabbri Yasmeen
Collegio Papio Ascona
SUI
2006
UKC
285
Ferrari Gaia
SA Bellinzona
SUI
2006
UKC
286
Gibellini Pamela
US Ascona atletica
SUI
2006
UKC
287
Grossi Laura
SA Bellinzona
SUI
2006
UKC
288
Magistra Pauline
USC
SUI
2006
UKC
289
Maspoli Giorgia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2006
UKC
290
Pedrioli Lara
SA Bellinzona
SUI
2006
UKC
291
Pinciroli Alessia
SFG Chiasso
SUI
2006
UKC
292
Pirolli Ivana
US Ascona atletica
SUI
2006
UKC
293
Rigatti Daria
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2006
UKC
294
Rusconi Kora
USC Capriaschese
SUI
2006
UKC
295
Sasselli Lara
USC Capriaschese-Atletica
SUI
2006
UKC
296
Schneebeli Bianca
2006
UKC
297
Van Roomen Emma
US Ascona atletica
SUI
2006
UKC
298
Zanetti Zaira
FG Malcantone
SUI
2006
UKC
299
Zürcher Nora
Atletica Mendrisiotto
SUI
2006
UKC
300
Antonioli Lea
2014
UKC
301
Bacchetti Lucilla
GAB Bellinzona
SUI
2014
UKC
302
Belopolskaia Anastasia
2014
UKC
303
Caimi Agata
VIGOR
SUI
2014
UKC
304
Campanella Linda
US Ascona atletica
SUI
2014
UKC
305
Dozio Giulia
USC Capriaschese
SUI
2014
UKC
306
GENNARI LISA
2014
UKC
307
Gerosa Caterina
USC Capriaschese
SUI
2014
UKC
308
Gregorio Da Silva Natalia
GAB Bellinzona
SUI
2014
UKC
309
Guarisco Giorgia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2014
UKC
310
Hächler Rahel
FG Malcantone
SUI
2014
UKC
311
Kleimann Kate
VIGOR
SUI
2014
UKC
312
Lorenzetti Veronica
2014
UKC
313
Margni Emily
2014
UKC
314
Mbangue Justine
GAB Bellinzona
SUI
2014
UKC
315
Milani Julia
SAM Massagno
SUI
2014
UKC
316
Müller Ella Mathilda
FG Malcantone
SUI
2014
UKC
317
Muller Lisa
2014
UKC
318
Mutti Selene
2014
UKC
319
Perosa Selina
Società Atletica Bellinzona
SUI
2014
UKC
320
Petkova Valentina
2014
UKC
321
Scheggio Ludvica
2014
UKC
322
Wuthier Athena
US Ascona atletica
SUI
2014
UKC
323
Bellini Gaia
VIGOR
SUI
2013
UKC
324
Bellora Deva
Società Atletica Bellinzona
SUI
2013
UKC
325
Bergamaschi Zoe
US Ascona atletica
SUI
2013
UKC
326
Bianchi Linda
Società Atletica Bellinzona
SUI
2013
UKC
327
Broggi Keila
US Ascona atletica
SUI
2013
UKC
328
Camarca Elisabetta
GAB Bellinzona
SUI
2013
UKC
329
Carbonell Kate
GAB Bellinzona
SUI
2013
UKC
330
Cutruneo Camilla
SAM Massagno
SUI
2013
UKC
331
Di marzo Luisa
2013
UKC
332
Fabiano Giulia
2013
UKC
333
gezzi Caterina
Germany
GER
2013
UKC
334
Guerra Lucia
SAM Massagno
SUI
2013
UKC
335
LO RUSSO ALESSIA
2013
UKC
336
Meneghelli Emma
2013
UKC
337
Montella Sophie
Sfg Biasca
SUI
2013
UKC
338
Motta Aubree
USC Capriaschese
SUI
2013
UKC
339
Orfano Agnese
Arch.
SUI
2013
UKC
340
Pagani Ally
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2013
UKC
341
Pigazzini Alissa
Gruppo Atletico Dongio
SUI
2013
UKC
342
Sacchet Emilia
SAM Massagno
SUI
2013
UKC
343
Solari Agata
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2013
UKC
344
Stosic Mia
SAM Massagno
SUI
2013
UKC
345
Strobbe Michelle
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2013
UKC
346
Zatta Rebecca
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2013
UKC
347
Asietti Virginia
US Ascona
SUI
2012
UKC
348
Asmus Alessia
FG Malcantone
SUI
2012
UKC
349
Azar Juliette
VIGOR
SUI
2012
UKC
350
Bah Jasmine
2012
UKC
351
Bancalà Giulia
2012
UKC
352
Boldini Emma
2012
UKC
353
Bottoli Cloe
2012
UKC
354
Cavalli Elena
VIRTUS Locarno
SUI
2012
UKC
355
Choukhmane Nisrine
Società Atletica Bellinzona
SUI
2012
UKC
356
Conconi Dunia
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
357
Crivelli Elisa
2012
UKC
358
De Conto Sveva
2012
UKC
359
Di Gangi Mirea
AS Monteceneri
SUI
2012
UKC
360
Felappi Agata
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
361
Ferrini Erin
SFG Biasca
SUI
2012
UKC
362
Fovini Micol
US Ascona atletica
SUI
2012
UKC
363
Groppi Viola
USC Capriaschese
SUI
2012
UKC
364
Pagani Kristal
ASSPO Riva San Vitale
SUI
2012
UKC
365
Preniqi Alice
Sfg Biasca
SUI
2012
UKC
366
Türkyilmaz Nora
Società Atletica Bellinzona
SUI
2012
UKC
367
Casalini Siria
kids+athletics
SUI
2012
UKC
368
Semaraab Tmint
kids+athletics
SUI
2011
UKC
369
Kastrati Ajan
kids+athletics
SUI
2011
UKC
372
Brunati Giacomo
kids+athletics
SUI
2007
UKC
373
Brechbühl Carol
GAB Bellinzona
SUI
2006
UKC
374
Ponzio Nicole
kids+athletics
SUI
2009
UKC
376
Butti Paike
kids+athletics
SUI
2009
WEZ
377
Nembrini Alex
kids+athletics
SUI
2009
UKC