06. Jun 2021 SVM Junior Liga / CSI Ligue des juniors - Alle

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
Brander Jamina
TV Länggasse Bern
SUI
2004
4X1
Schär Livia
LV Langenthal
SUI
2005
Siegenthaler Jael
LV Langenthal
SUI
2003
Zgraggen Lia
LV Langenthal
SUI
2004
Costa Chiara
LV Langenthal
SUI
2005
Fust Shania
LV Langenthal
SUI
2005
15
Bortoluzzi Céline
AC Murten
SUI
2003
16
Catalini Jessica
AC Murten
SUI
2003
17
d'Hooghe Noëmi
AC Murten
SUI
2003
18
Folly Marie
AC Murten
SUI
2003
19
Hess Caroline
AC Murten
SUI
2003
20
Jornod Leonie
AC Murten
SUI
2003
21
Brieau Nathan
COA Valais Romand
FRA
2002
22
Cajeux Thierry
COA Valais Romand
SUI
2003
23
Farquet Adrien
CABV Martigny
SUI
2002
24
Farquet Marius
CABV Martigny
SUI
2004
25
Favre Jonas
CA Sion
SUI
2003
27
Gsponer Fabio
CA Sion
SUI
2002
28
Joray Thibert
COA Valais Romand
SUI
2004
29
Kreis Olivier
SFG Conthey
SUI
2003
31
Michellod Sylvain
CA Sion
SUI
2003
32
Perruchoud Pierre
CA Sierre DSG
SUI
2002
33
Theux Maxime
COA Valais Romand
SUI
2004
34
Torrent Rémy
COA Valais Romand
SUI
2003
35
Atienza Lara
FSG Alle
SUI
2006
36
Bédat Louise
FSG Alle
SUI
2003
37
Fleury Auréline
FSG Alle
SUI
2004
38
Gerber Laura
FSG Alle
SUI
2006
JL
39
Gerber Nina
FSG Alle
SUI
2003
40
Girardin Mélissa
FSG Alle
SUI
2003
41
Girardin Sarah
FSG Alle
SUI
2003
43
Heusler Charlotte
FSG Alle
SUI
2003
44
Hofmann Sambre
FSG Alle
SUI
2004
45
Kottelat Eva
FSG Alle
SUI
2003
47
Pic Léanna
FSG Alle
SUI
2003
50
Bernold Noëmi
LC Frauenfeld
SUI
2002
51
Klink Jasmine
LC Frauenfeld
SUI
2004
53
Küttel Lea
LC Frauenfeld
SUI
2005
54
Magani Sereina
LC Frauenfeld
SUI
2004
55
Marty Ann-Somea
LC Frauenfeld
SUI
2002
56
Motz Jana
LC Frauenfeld
SUI
2002
57
Ramadani Suena
LC Frauenfeld
SUI
2006
58
Schenk Debby
LC Frauenfeld
SUI
2002
61
Storchenegger Aline
LC Frauenfeld
SUI
2006
62
Thalmann Kajsa
LC Frauenfeld
SUI
2006
63
Casutt Linus
LC Schaffhausen
SUI
2004
64
Doll Felix
LC Schaffhausen
SUI
2003
65
Iseni Beat
LC Schaffhausen
GER
2005
66
Kazmaier Owen
LC Schaffhausen
GER
2006
67
Meier Simon
LC Schaffhausen
SUI
2006
68
Schmid Justin
LC Schaffhausen
SUI
2005
69
Sowndararajan Harreeneesh
LC Schaffhausen
IND
2004
70
Werner Sascha
LC Schaffhausen
SUI
2003
71
Baumgartner Carmen
LC Schaffhausen
SUI
2006
72
Egli Liv
LC Schaffhausen
SUI
2005
73
Sattler Anna Lina
LC Schaffhausen
SUI
2004
4X1
74
Hohermuth Lisa
LC Schaffhausen
SUI
2004
75
Kläui Celine
LC Schaffhausen
SUI
2005
101
Leiber Yamina
LC Schaffhausen
SUI
2006
102
Portner Laura
LC Schaffhausen
SUI
2002
103
Portner Mevina
LC Schaffhausen
SUI
2004
104
Rahm Amaja
LC Schaffhausen
SUI
2007
105
Rahm Malin
LC Schaffhausen
SUI
2005
106
Salathé Romy
LC Schaffhausen
SUI
2005
107
Schmid Agnès
LC Schaffhausen
SUI
2003
108
Trachsel Karin
LC Schaffhausen
SUI
2006
109
Waeffler Yael Norina
LC Schaffhausen
SUI
2005
110
Agyapong Samuel
LV Langenthal
SUI
2002
111
Anderegg David
LG LZ Oberaargau
SUI
2003
114
Filipponi Fabio
LV Langenthal
SUI
2004
115
Künzli Nathanael
LG LZ Oberaargau
SUI
2003
117
Podbicanin Eman
LG LZ Oberaargau
NED
2006
118
Schär Kuno
LG LZ Oberaargau
SUI
2005
120
Steiner Raphael
LG LZ Oberaargau
SUI
2004
121
Widiez Nico
LG LZ Oberaargau
SUI
2005
122
Wyss Christian
LV Langenthal
SUI
2003
124
Bernhard Milene
LG LZ Oberaargau
SUI
2004
125
Beutler Noemi
LV Langenthal
SUI
2002
126
Collioud Delia
STV Welschenrohr
SUI
2005
127
Collioud Sophia
STV Welschenrohr
SUI
2003
129
Elsässer Elina
LG LZ Oberaargau
SUI
2005
133
Käser Silvana
LV Langenthal
SUI
2002
134
Ledermann Amélie
LV Langenthal
SUI
2007
137
Mosimann Michelle
LV Langenthal
SUI
2003
138
Schär Alicia
LV Langenthal
SUI
2003
141
Staub Larissa
TV Herzogenbuchsee
SUI
2007
143
Studer Noëlle
LG LZ Oberaargau
SUI
2005
146
Aeberhardt Jasmin
LV Winterthur
SUI
2003
148
Fierz Tyra
LV Winterthur
SUI
2007
149
Gürtler Sophie
LV Winterthur
SUI
2004
150
Hercigonja Bianca
LV Winterthur
SUI
2002
151
Isler Selina
LV Winterthur
SUI
2003
152
Imafidon Roseline-Joyce
LV Winterthur
SUI
2003
4X1
153
Matzek Tara Lucia
LV Winterthur
GER
2003
154
Schnyder Alexandra
LV Winterthur
SUI
2005
155
Spiller Emily
LV Winterthur
SUI
2006
156
Studer Lelia
LV Winterthur
SUI
2005
157
Tischhauser Nalani
LV Winterthur
SUI
2004
158
Weber Elea
LV Winterthur
SUI
2002
159
Wirz Alissa
LV Winterthur
SUI
2006
160
Baggenstos Gian
TV Länggasse Bern
SUI
2005
161
Binggeli Joel
TV Länggasse Bern
SUI
2004
162
Bühlmann Noé
TV Länggasse Bern
SUI
2005
163
Freudiger Oliver
TV Länggasse Bern
SUI
2004
164
Hofer Marc
TV Länggasse Bern
SUI
2005
165
Jenni Lucien
TV Länggasse Bern
SUI
2004
166
Kleisa Lias
TV Länggasse Bern
SUI
2004
167
Lichtle Jan
TV Länggasse Bern
SUI
2005
168
Liebl Aarno
TV Länggasse Bern
SUI
2005
170
Meyer Sascha
TV Länggasse Bern
SUI
2005
171
Ryser Silvan
TV Länggasse Bern
SUI
2003
172
Schatzmann Ludovic
TV Länggasse Bern
SUI
2002
173
Stuker Moritz
TV Länggasse Bern
SUI
2002
177
Bühler Lenia
TV Länggasse Bern
SUI
2005
178
Dubler Anja
TV Länggasse Bern
SUI
2005
180
Gilomen Céline
TV Länggasse Bern
SUI
2002
181
Glauser Noelle
TV Länggasse Bern
SUI
2002
184
Jarolimova Nicole
TV Länggasse Bern
SUI
2005
185
Kienle Lisa
TV Länggasse Bern
SUI
2003
186
Köchli Océane
TV Länggasse Bern
SUI
2003
187
Lerf Seraina
TV Länggasse Bern
SUI
2002
188
Reber Jil
TV Länggasse Bern
SUI
2004
189
Rotter Anna
TV Länggasse Bern
SUI
2002
192
Wiederkehr Dorothee
TV Länggasse Bern
SUI
2003
195
Yildiz Zin Amedi
TV Länggasse Bern
SUI
2003
196
LG LZ Oberaargau
SUI
0