09. Mai 2021 Meeting de Moutier - Moutier

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
38
Fankhauser Larissa
Biberist aktiv! Leichtathletik
SUI
2006
39
Angéloz Nora
CA Belfaux
SUI
2006
40
Berset Apolline
CA Belfaux
SUI
2007
41
Bremgartner Lara
CA Belfaux
SUI
2005
42
Chapuis Lucile
CA Belfaux
FRA
2002
600
43
Chelali Alissia
CA Belfaux
SUI
2007
44
Chelali Léa
CA Belfaux
SUI
2006
45
Chelali Saadi
CA Belfaux
SUI
2003
600
46
Dietrich Ethan
CA Belfaux
SUI
2006
47
Dietrich Léon
CA Belfaux
SUI
2001
600
48
Dupré Arnaud
CA Belfaux
SUI
2003
MEI
49
Gabaglio Jade
CA Belfaux
SUI
2005
50
Gabaglio Luna
CA Belfaux
SUI
2009
51
Giannotti Giulia
CA Belfaux
SUI
2006
52
Grandjean Eloïse
CA Belfaux
SUI
2007
53
Greco Leon Roméo
CA Belfaux
SUI
2006
54
Nuoffer Chloé
CA Belfaux
SUI
2006
55
Nuoffer Florian
CA Belfaux
SUI
2004
600
56
Renevey Constance
CA Belfaux
SUI
2002
600
57
Thierrin Julie
CA Belfaux
SUI
2007
58
Vericel Romain
CA Belfaux
SUI
2005
600
59
Zandona Elsa
CA Belfaux
SUI
2001
HOC
60
Gurnham Elora
CA Broyard
SUI
2010
600
61
Gurnham Jolan
CA Broyard
SUI
2008
600
62
Sturm Joëlle
CA Broyard
SUI
2005
600
63
Blondel Alana
CA Courtelary
SUI
2011
64
Kaltenrieder Robin
CA Courtelary
SUI
2013
65
Previtali Matteo
CA Courtelary
SUI
2012
66
Dyroff Aurelie
CA Courtelary
SUI
2006
80M
67
Zbinden Elise
CA Courtelary
SUI
2009
68
De Matteis Alessio
CA Courtelary
SUI
2011
69
Junod Yohan
CA Courtelary
SUI
2012
70
Kohli Lila
CA Courtelary
SUI
2010
71
Kündig Erin
CA Courtelary
SUI
2012
72
Loffroy Noah
CA Courtelary
SUI
2012
73
Schaer Kylia
CA Courtelary
SUI
2008
60M
74
Staudenmann Nina
CA Courtelary
SUI
2012
75
Wüthrich Laura
CA Courtelary
SUI
2011
76
Herren Aurélien
CA des Franches-Montagnes
SUI
2011
77
Bilat Lauriane
CA des Franches-Montagnes
SUI
2007
78
Chavanne Pauline
CA des Franches-Montagnes
SUI
2006
79
Froidevaux Ayan
CA des Franches-Montagnes
SUI
2006
80
Froidevaux Ilyas
CA des Franches-Montagnes
SUI
2006
81
Froidevaux Simon
CA des Franches-Montagnes
SUI
2006
82
Kottelat Romane
CA des Franches-Montagnes
SUI
2005
83
Masini Alicia
CA des Franches-Montagnes
SUI
2005
84
Masini Elena
CA des Franches-Montagnes
SUI
2007
85
Parrat Lisa
CA des Franches-Montagnes
SUI
2009
86
Theurillat Méline
CA des Franches-Montagnes
SUI
2007
87
Lièvre Cléa
CA Fontenais
SUI
2007
88
Pressacco Julie
CA Fontenais
SUI
2005
89
Babey Léonore
CA Fontenais
SUI
2006
90
Babey Maude
CA Fontenais
SUI
2008
91
Becker Noé
CA Fontenais
SUI
2009
92
Brosset Romuald
CA Fontenais
SUI
2005
MEI
93
Buchs Lisa
CA Fontenais
SUI
2009
94
Daucourt Eva
CA Fontenais
SUI
2008
95
Frainier Célien
CA Fontenais
SUI
2007
96
Lehmann Maxime
CA Fontenais
SUI
2006
97
Mackowiak Maximilien
CA Fontenais
SUI
2007
98
Racordon Lisa
CA Fontenais
SUI
2013
99
Vallat Charlotte
CA Fontenais
SUI
2010
100
Vallat Nora
CA Fontenais
SUI
2006
101
Voillat Maëlle
CA Fontenais
SUI
2009
102
Voisard Rose
CA Fontenais
SUI
2009
103
Krone Maeva
CA Fribourg
SUI
2005
600
104
Konate Tea Jean-Norbert
CA Moutier
98
2005
105
Aliouane Laïla
CA Moutier
SUI
2008
106
Filipponi Gianna
CA Moutier
SUI
2009
107
Kladoumbaye Léa
CA Moutier
SUI
2008
108
Kouyoumdjian Amalia
CA Moutier
SUI
2007
109
Kouyoumdjian Timea
CA Moutier
SUI
2009
110
Menozzi Léane
CA Moutier
SUI
2007
111
Morand Alexis
CA Moutier
SUI
2007
600
112
Ristori Sébastien
CA Moutier
SUI
2002
600
113
Simmen Célian
CA Moutier
SUI
2009
114
Wiedmer Alan
CA Moutier
SUI
2007
115
Wiedmer Mélina
CA Moutier
SUI
2009
BAL
116
Wuethrich Elea
CA Moutier
SUI
2007
117
Wüthrich Nils
CA Moutier
SUI
2009
118
Bilat Yann
CA Moutier
SUI
2012
119
Imhof Amanda
CA Moutier
SUI
2010
120
Kladoumbaye Eva
CA Moutier
SUI
2011
121
Kladoumbaye Luca
CA Moutier
SUI
2013
122
Kladoumbaye Noé
CA Moutier
SUI
2014
123
Koulmey Tanya
CA Moutier
SUI
2009
124
Lachat Louise
CA Moutier
SUI
2013
125
Mottaz Lisa
CA Moutier
SUI
2012
133
Muratta Erika
CA Moutier
SUI
2012
134
Maksuti Elona
Delémont Athlétisme
MKD
2015
135
Mootoo Andrew
Delémont Athlétisme
SUI
2006
136
Garcia Rosalie
Delémont Athlétisme
SUI
2010
137
Grégoire-Racicot Alice
Delémont Athlétisme
SUI
2007
138
Maksuti Miran
Delémont Athlétisme
MKD
2011
139
Schwab Alicia
Delémont Athlétisme
SUI
2011
140
Schwab Cléa
Delémont Athlétisme
SUI
2013
141
Ackermann Maëlle
Delémont Athlétisme
SUI
2007
142
Simonnin Romeo
Delémont Athlétisme
SUI
2010
143
Bounameaux Emilie
Delémont Athlétisme
SUI
2012
144
Bounameaux Eva
Delémont Athlétisme
SUI
2010
145
Bounameaux Mathieu
Delémont Athlétisme
SUI
2014
146
Burgy Juliette
Delémont Athlétisme
SUI
2012
147
Essola Eka Léonora
Delémont Athlétisme
CMR
2009
148
Ewado Aboui Loris
Delémont Athlétisme
CMR
2011
149
Jobin Audrey
Delémont Athlétisme
SUI
2007
150
Lovis Célia
Delémont Athlétisme
SUI
2007
600
151
Macquat Ivo
Delémont Athlétisme
SUI
2004
MEI
152
Michel Mathlide
Delémont Athlétisme
SUI
2009
60M
153
Nafdaoui Sophia
Delémont Athlétisme
SUI
2008
154
Odiet Maé
Delémont Athlétisme
SUI
2010
155
Ravelomahefa Téah
Delémont Athlétisme
SUI
2007
156
Renaud Marion
Delémont Athlétisme
SUI
2009
157
Ten Berge Caroline
Delémont Athlétisme
NED
2014
158
Ten Berge Floris
Delémont Athlétisme
NED
2011
159
Ten Berge Frederique
Delémont Athlétisme
NED
2012
160
Berbier Jade
Fémina Vicques
SUI
2009
161
Berbier Méline
Fémina Vicques
SUI
2005
DIS
162
Bigler Méline
Fémina Vicques
SUI
2005
163
Bigler Noélie
Fémina Vicques
SUI
2005
164
Chételat Luisa
Fémina Vicques
SUI
2007
165
Derivaz Benoît
Fémina Vicques
SUI
2009
HOC
167
Schaller Maëlle
Fémina Vicques
SUI
2007
168
Vogel Quentin
Fémina Vicques
SUI
2002
KUG
170
Atienza Lara
FSG Alle
SUI
2006
171
Bélet Maxime
FSG Alle
SUI
2002
172
Bélet Morgan
FSG Alle
SUI
2005
173
Génesta Nathan
FSG Alle
SUI
2006
174
Gerber Laura
FSG Alle
SUI
2006
175
Graber Léonie
FSG Alle
SUI
2008
176
Lièvre Maude
FSG Alle
SUI
2007
177
Meister Lola
FSG Alle
FRA
2010
179
Rivers-Kirby Kim
FSG Alle
SUI
2006
180
Stegmann Pauline
FSG Alle
SUI
2006
181
Von Niederhäusern Zélie
FSG Alle
SUI
2007
182
Bandelier Corentin
FSG Alle
SUI
2009
183
Chapuis Fiana
FSG Alle
SUI
2009
184
Frick Louisa
FSG Alle
FRA
2010
185
Rabeantoandro Livio
FSG Alle
SUI
2009
186
Rivers-Kirby Emmy
FSG Alle
SUI
2010
187
Schärz Léa
FSG Alle
SUI
2009
188
Tricoire Noa
FSG Alle
FRA
2010
189
Vifian Charlotte
FSG Alle
SUI
2009
190
Fuchs-Frémont Dimitri
FSG Bassecourt
FRA
2005
DIS
191
Monnerat Mattéo
FSG Bassecourt
SUI
2005
600
192
Christen Lily
FSG Courroux
SUI
2008
600
193
Chapatte Méline
FSG Courroux
SUI
2007
600
194
Cremona Angie
FSG Courroux
SUI
2007
600
195
Roy Pauline
FSG Courroux
SUI
2009
600
196
Fleury Ambre
FSG Courroux
SUI
2008
197
Fleury Marie-Lou
FSG Courroux
SUI
2013
198
Couderc Mathieu
FSG Féminine Tavannes
FRA
2008
199
Meier Ethan
FSG Féminine Tavannes
SUI
2011
200
Montavon Damien
FSG Féminine Tavannes
SUI
2009
201
Montavon Léane
FSG Féminine Tavannes
SUI
2007
202
Lesne Arthur
FSG Morges
SUI
2006
203
Lesne Charlotte
FSG Morges
SUI
2008
204
Augsburger Aloïs
FSG St-Imier
SUI
2009
205
Dias Aline
FSG St-Imier
SUI
2009
206
Dias Léandro
FSG St-Imier
SUI
2011
207
Menoud Constance
FSG St-Imier
SUI
2014
208
Pasquier Deborah
FSG St-Imier
SUI
2008
209
Pasquier Kassandra
FSG St-Imier
SUI
2005
210
Rohrer Coralie
FSG St-Imier
SUI
2002
211
Terraz Amy-Lou
FSG St-Imier
SUI
2009
212
Votano Apolline
FSG St-Imier
SUI
2009
213
Chappatte Emma
kids+athletics
SUI
2010
600
214
Blättler Mei
kids+athletics
SUI
2013
215
Blättler Yuli
kids+athletics
SUI
2011
216
Beuchat Milan
kids+athletics
SUI
2011
217
Beuchat Roméo
kids+athletics
SUI
2013
218
Hug Sandro
LA Mutschellen
SUI
2010
219
Hofmeister Michael
LA Nidwalden
SUI
2001
220
Howarth Eve
LAS Old Boys Basel
SUI
2012
221
Howarth Mae
LAS Old Boys Basel
SUI
2010
600
222
Lengweiler Emely
LV Kandertal
SUI
2009
223
Allenbach Jael
LV Kandertal
2008
224
Blaser Anja
LV Kandertal
SUI
2005
225
Däpp Meryl
LV Kandertal
SUI
2008
226
Däpp Ronja
LV Kandertal
SUI
2004
227
Gafner Gwen Giulia
LV Kandertal
2010
228
Makowsky Lea
LV Kandertal
2011
229
Sieber Leandra
LV Kandertal
SUI
2013
230
Trachsel Lara
LV Kandertal
SUI
2009
231
Trachsel Lisa
LV Kandertal
SUI
2009
232
Pin Wanheab
LV Winterthur
SUI
1985
100
233
Carnot Jan
SC Liestal
SUI
2008
600
234
Antener Sereina
SC Liestal
SUI
2006
600
235
Binder Chantal
SC Liestal
GER
2007
236
Sturm Joëlle
SC Liestal
SUI
2005
600
237
Simón Carreño Mar
STB Leichtathletik
SUI
2008
DIS
238
Furrer Joya
STV Welschenrohr
SUI
2009
239
Furrer Robin
STV Welschenrohr
SUI
2007
240
Altermatt Jana
STV Welschenrohr
SUI
2007
80M
241
Bolliger Jana
STV Welschenrohr
SUI
2013
242
Bolliger Luca
STV Welschenrohr
SUI
2011
243
Fluri Riana
STV Welschenrohr
SUI
2008
244
Fluri Salome
STV Welschenrohr
SUI
2010
245
Fuchs Felix
STV Welschenrohr
SUI
2010
247
Fuchs Oliver
STV Welschenrohr
SUI
2008
248
Lüthi Luca
STV Welschenrohr
SUI
2009
249
Rescalli Joel
STV Welschenrohr
SUI
2010
250
Zeltner Ramon
STV Welschenrohr
SUI
2010
251
Collioud Sophia
STV Welschenrohr
SUI
2003
600
252
Dietrich Khanisha
STV Welschenrohr
SUI
2009
253
Erdin Andrin
STV Welschenrohr
SUI
2009
254
Erdin Céline
STV Welschenrohr
SUI
2007
255
Mathys Sebastian
STV Welschenrohr
SUI
2010
256
Mathys Vivienne
STV Welschenrohr
SUI
2011
257
Studer Noëlle
STV Welschenrohr
SUI
2005
258
Schuppan Til
STV Willisau
SUI
2002
100
259
Zeltner Emilia
TSV Kestenholz
SUI
2008
260
Edwards Hanna
TV Muttenz athletics
GBR
2011
261
Schneider Annika
TV Oberdiessbach
SUI
2007
HOC
262
Schneider Isabelle
TV Oberdiessbach
SUI
2005
HOC
263
Hug Norina
TV Wohlen AG
SUI
2008
264
Hug Fabienne
TV Wohlen AG
SUI
2005
265
Raffi Serena
TV Wohlen AG
SUI
1993
266
Portmann Nino
LA Nidwalden
SUI
2000
278
Fuchs Linus
STV Welschenrohr
SUI
2006
600
281
Marchand Eloise
Fémina Vicques
SUI
2007
282
Altermatt Nevio
STV Welschenrohr
SUI
2009
285
Pietronigro Charlotte
FSG Alle
SUI
2010
292
Leveaux Tobias
FSG Alle
SUI
2005
HOC